GRIPKIT PZ PRO

SNADNÁ INTEGRACE
S technologií GRIPKIT je uživateli odebrána jinak složitá integrace uchopovacího modulu do řídicí jednotky robota, což šetří váš čas a peníze.

ZARUČENO 20 MILIONŮ CYKLŮ
Není třeba dělat kompromisy. Spolehněte se na osvědčenou průmyslovou kvalitu. Vyrobeno v Německu navrženo pro robustnost a dlouhou životnost. GRIPKIT je bezproblémový i v náročných aplikacích 24/7.

PODPORA MULTI-GRIPPER
Vyžaduje vaše aplikace uchopení více dílů současně, jako je manipulace s velkými nebo pružnými částmi? Žádný problém! GRIPKIT je první řešení pro podporu až osmi chapadel připojených k jednomu robotovi.

CHYTRÁ PNEUMATIKA
GRIPKIT P PRO a PZ PRO nabízejí dokonalou symbiózu výkonné pneumatiky a inteligentní elektroniky. Integrovaný ovladač rukojeti s integrovanou technologií ventilů umožňuje rychlé a přesné uchopení různých obrobků. Přesně broušené vedení drážek ve tvaru T a obzvláště torzně odolná konstrukce zajišťují dlouhou životnost. Automatizujte své obrábění pomocí robustních řešení GRIPKIT P PRO a PZ PRO od Weiss Robotics.

RYCHLE A SPOLEHLIVĚ
Patentovaný mechanismus detekce obrobku eliminuje potřebu externích senzorů a lze jej během provozu parametrizovat. Tímto způsobem můžete snadno přizpůsobit proces uchopení změnám geometrií dílů. Nepřetržité monitorování dílů vám pomůže výrazně zlepšit spolehlivost vašeho dílenského řešení.

AŽ O 90% MÉNĚ STLAČENÉHO VZDUCHU
K ovládání GRIPKIT P PRO a PZ PRO potřebujete pouze nepřetržité tlakové vedení na hlavě chapadla. Oba GRIPKIT fungují extrémně efektivně z hlediska zdrojů a spotřebovávají až o 90% méně stlačeného vzduchu než běžné uchopovací systémy.

GRIPKIT PZ PRO

GRIPKIT PZ PRO nabízí dokonalou symbiózu výkonné pneumatiky a inteligentní elektroniky. Integrované ovládání s vestavěnou technologií ventilů umožňuje rychlé a přesné uchopení různých obrobků. Přesně broušené vedení drážek ve tvaru T a obzvláště torzně odolná konstrukce zajišťují dlouhou životnost. Automatizujte své obrábění pomocí robustního GRIPKIT PZ PRO od Weiss Robotics.

GRIPKIT PZ PRO includes
integrovaná technologie ventilů

RYCHLE A SPOLEHLIVĚ

Patentovaná detekce uchopovací části činí externí senzory nadbytečnými a lze je parametrizovat během provozu. To vám umožní snadno přizpůsobit proces uchopení změnám geometrií dílů. Díky nepřetržitému monitorování uchopovacích dílů budete těžit z významného zlepšení spolehlivosti vašeho řešení.

AŽ O 90% MÉNĚ STLAČENÉHO VZDUCHU

K ovládání GRIPKIT P PRO potřebujete pouze nepřetržité tlakové vedení na uchopovací hlavě. GRIPKIT pracuje extrémně efektivně z hlediska zdrojů a spotřebovává až o 90% méně stlačeného vzduchu než běžné uchopovací systémy.

Gripkit P PZ

WEISS ROBOTICS FINGERKIT

K sadám GRIPKIT je nutné vybrat i sadu prstů FINGERKIT, nebo si prsty vyrobit a přizpůsobit vaší aplikaci.

PRSTY JEDNODUŠE A FLEXIBILNĚ
Modulárně konstruovaná sada FINGERKIT osahuje všechny komponenty, které potřebujete k vytvoření vlastních prstů uchopovače během několika minut.

VYTVOŘENÍ PŘIZPŮSOBENÝCH PRSTŮ
FINGERKIT je k dispozici ve dvou sériích. V rámci série lze jednotlivé prvky flexibilně kombinovat. Pro snazší začátek je k dispozici startovací sada, která obsahuje všechny potřebné součásti pro okamžité sestavení jednoduchých prstů chapadla.

PERFEKTNÍ FIT
S FINGERKIT jste schopni perfektně přizpůsobit své chapadlo svému obrobku. Jeho prvky jsou vyrobeny s přesností CNC ze silného hliníku a umožňují tuhé a vysoce přesné úchopy. Unikátní design umožňuje bezpečné použití v aplikacích pro spolupráci. Všechny prvky FINGERKIT jsou elektricky vodivé a jsou ideální pro manipulaci s elektrostaticky citlivými (ESD) součástmi a sestavami.

WEISS ROBOTICS FINGERKIT
Produkt GRIPKIT CR GRIPKIT INDUSTRIAL
Varianta CR EASY CR PLUS CR PRO E PRO P PRO PZ PRO
Velikost L S L S L S L S L M
Ovládání servo-elektrické servo-elektrické servo-elektrické servo-elektrické pneumatické pneumatické
Kinematika paralelní paralelní paralelní paralelní paralelní centrické
Síla uchopení 75 - 200 N 15 - 30 N 75 - 200 N 15 - 30 N 75 - 200 N 10 - 30 N 75 - 200 N 220 N 550 N 550 N
Max. hmotnost obrobku
(form fit)
4.3 kg 2.7 kg 4.3 kg 2.7 kg 4.3 kg 2.7 kg 4.3 kg 15 kg 22 kg 25 kg
Max. hmotnost obrobku
(force fit)
1 kg 0.15 kg 1 kg 0.15 kg 1 kg 0.15 kg 1 kg 1.1 kg 2.5 kg 2.5 kg
Plné rozevření 30 mm 50 mm 85 mm 50 mm 85 mm 20 mm 30 mm 12 mm 20 mm 12 mm
Váha 0.83 kg 0.46 kg 1.25 kg 0.46 kg 1.25 kg 0.38 kg 0.87 kg 0.44 kg 1.2 kg 0.8 kg

GRIPKIT industrial

Přehled funkčnosti a nastavení pro jednotlivé varianty GRIPKIT INDUSTRIAL pro roboty Universal Robots.

E PRO P PRO PZ PRO
Hladká integrace pomocí softwaru
Detekce a monitorování dílů
Řízení uchopovací síly bez senzoru
Vyhovuje ESD volitelné ne ne
Zpětná vazba polohy prstů
Rozšířené příkazy (navádění, bez síly)
Pokročilá kontrola / diagnostika stavu
Režim Teach pro obrobky
Počet předvoleb uchopení 8
Konfigurace přes robota
Uchopovače součástí modulu IEG 55, IEG 76 RPG 75, RPG 120 ZPG 75

Video s GRIPKIT WEISS ROBOTICS

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.