GRIPKIT CR EASY

SNADNÁ INTEGRACE
S technologií GRIPKIT je uživateli odebrána jinak složitá integrace uchopovacího modulu do řídicí jednotky robota, což šetří váš čas a peníze.

ZARUČENO 20 MILIONŮ CYKLŮ
Není třeba dělat kompromisy. Spolehněte se na osvědčenou průmyslovou kvalitu Vyrobeno v Německu navrženo pro robustnost a dlouhou životnost. GRIPKIT je bezproblémový i v náročných aplikacích 24/7.

PODPORA MULTI-GRIPPER
Vyžaduje vaše aplikace uchopení více dílů současně, jako je manipulace s velkými nebo pružnými částmi? Žádný problém! GRIPKIT je první řešení pro podporu až osmi chapadel připojených k jednomu robotovi.

CHYTŘEJŠÍ ÚCHOP
Díky technologii GRIPKIT nabízí společnost Weiss Robotics univerzální platformu, která umožňuje inteligentní moduly chapadel
bezproblémově integrován do moderních aplikací robota. Kromě uchopovacího modulu jsou k dispozici všechny komponenty pro systémovou a mechanickou integraci.

SERVO-ELEKTRICKÝ, PNEUMATICKÝ
Vyberte si ideální chapadlo pro svůj projekt. GRIPKIT je k dispozici buď jako citlivá servoelektřina, bezpečná spolupráce nebo jako výkonná pneumatická verze.

SPOLEHLIVÉ A CHYTRÉ
Aby byla zaručena spolehlivá manipulace během celého výrobního procesu, a to i u obtížných obrobků, nabízí GRIPKIT výkonnou funkci detekce obrobků a v případě řady E a CR standardně vlastní uchopovací sílu bez senzorů Weiss Robotics.

GRIPKIT CR EASY

S GRIPKIT CR EASY nabízí společnost Weiss Robotics uchopovací řešení, které výrazně zjednodušuje vstup do technologie manipulace na základě spolupráce. Parametry uchopení se nastavují přímo přes integrované USB rozhraní. Využijte spolehlivou technologii uchopení za atraktivních podmínek.

GRIPKIT CR EASY

WEISS ROBOTICS FINGERKIT

K sadám GRIPKIT je nutné vybrat i sadu prstů FINGERKIT, nebo si prsty vyrobit a přizpůsobit vaší aplikaci.

PRSTY JEDNODUŠE A FLEXIBILNĚ
Modulárně konstruovaná sada FINGERKIT osahuje všechny komponenty, které potřebujete k vytvoření vlastních prstů uchopovače během několika minut.

VYTVOŘENÍ PŘIZPŮSOBENÝCH PRSTŮ
FINGERKIT je k dispozici ve dvou sériích. V rámci série lze jednotlivé prvky flexibilně kombinovat. Pro snazší začátek je k dispozici startovací sada, která obsahuje všechny potřebné součásti pro okamžité sestavení jednoduchých prstů chapadla.

PERFEKTNÍ FIT
S FINGERKIT jste schopni perfektně přizpůsobit své chapadlo svému obrobku. Jeho prvky jsou vyrobeny s přesností CNC ze silného hliníku a umožňují tuhé a vysoce přesné úchopy. Unikátní design umožňuje bezpečné použití v aplikacích pro spolupráci. Všechny prvky FINGERKIT jsou elektricky vodivé a jsou ideální pro manipulaci s elektrostaticky citlivými (ESD) součástmi a sestavami.

WEISS ROBOTICS FINGERKIT

EASY

S GRIPKIT CR EASY nabízí společnost Weiss Robotics uchopovací řešení, které výrazně zjednodušuje vstup do oblasti aplikací spolupracující (collaborative) manipulace. Parametry uchopení lze snadno upravit pomocí integrovaného USB rozhraní. Verze EASY poskytuje spolehlivou technologii uchopení za atraktivní cenu.

PLUS

Aby bylo možné uchopit několik obrobků, nabízí GRIPKIT CR PLUS až čtyři předvolby uchopení, které lze konfigurovat pomocí vestavěného
Rozhraní USB a ovládané přes robotický I / O konektor. S integrovaným zadržením uchopovací síly PERMAGRIP® a vestavěnou funkční bezpečností podle kat. 3, PLd, tento GRIPKIT splňuje všechny normativní požadavky, aby mohl být používán v plně spolupracujícím provozu.

PRO

S GRIPKIT CR PRO dosáhnete maximální produktivity ve vaší dílně. Integrované uchopovací řešení pro coboty je vhodné pro plně spolupracující provoz a lze jej konfigurovat přímo pomocí řídicí jednotky robota. Pokročilé příkazy a schopnost dotazovat se a měnit parametry během provozu vám poskytnou maximální flexibilitu v náročných aplikacích s roboty.

Produkt GRIPKIT CR GRIPKIT INDUSTRIAL
Varianta CR EASY CR PLUS CR PRO E PRO P PRO PZ PRO
Velikost L S L S L S L S L M
Ovládání servo-elektrické servo-elektrické servo-elektrické servo-elektrické pneumatické pneumatické
Kinematika paralelní paralelní paralelní paralelní paralelní centrické
Síla uchopení 75 - 200 N 15 - 30 N 75 - 200 N 15 - 30 N 75 - 200 N 10 - 30 N 75 - 200 N 220 N 550 N 550 N
Max. hmotnost obrobku
(form fit)
4.3 kg 2.7 kg 4.3 kg 2.7 kg 4.3 kg 2.7 kg 4.3 kg 15 kg 22 kg 25 kg
Max. hmotnost obrobku
(force fit)
1 kg 0.15 kg 1 kg 0.15 kg 1 kg 0.15 kg 1 kg 1.1 kg 2.5 kg 2.5 kg
Plné rozevření 30 mm 50 mm 85 mm 50 mm 85 mm 20 mm 30 mm 12 mm 20 mm 12 mm
Váha 0.83 kg 0.46 kg 1.25 kg 0.46 kg 1.25 kg 0.38 kg 0.87 kg 0.44 kg 1.2 kg 0.8 kg

GRIPKIT CR

Přehled funkčnosti a nastavení pro jednotlivé varianty GRIPKIT CR

CR EASY CR PLUS CR PRO
Hladká integrace pomocí softwaru
Detekce a monitorování dílů
Řízení uchopovací síly bez senzoru
Vyhovuje ESD
Zpětná vazba polohy prstů
Rozšířené příkazy (navádění, bez síly)
Pokročilá kontrola / diagnostika stavu
Režim Teach pro obrobky
Počet předvoleb uchopení 1 2 8
Konfigurace externě přes USB přes robota

Video s GRIPKIT WEISS ROBOTICS

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.