uchopovač 2FG7

BEZPROBLÉMOVÝ PARALELNÍ UCHOPOVAČ PRO STÍSNĚNÉ PROSTORY A NÁROČNÁ UŽITEČNÁ/VYSOKÉ UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ

  • Kompletní a snadno programovatelný paralelní uchopovač pracuje rychle v širokém spektru aplikací
  • Silný paralelní uchopovač se snadno uplatní ve stísněných prostorech a snese/zvládá i náročné požadavky na užitečné zatížení
  • Zajistěte si rychlou návratnost investic s jediným flexibilním, inteligentním a přesným uchopovačem, který lze snadno upravit a přizpůsobit mnoha úkolům 
  • Zařízení s ochranou IP67 pro náročná prostředí a certifikací ISO třídy 5 je připravené pro použití téměř kdekoli, včetně čistých prostor

PŘIPRAVEN PRO VÝROBU
Je konstruován tak, aby zvládal tvrdé/náročné výrobní podmínky a aplikace, je schopný zvládat náročná/vysoké užitečné zatížení i ve stísněných prostorech.

JEDEN UCHOPOVAČ PRO CELOU ŠKÁLU APLIKACÍ
Silný a zároveň flexibilní, s přesnou úpravou síly a zdvihu pro Vaše specifické požadavky na aplikaci.

ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI AUTOMATIZACE
Certifikace pro čistá prostředí pro jednoduché využití ve farmaceutickém a elektronickém průmyslu.

Uchopovač 2FG7 OnRobot

2FG7 od OnRobot je kompletní, nízkonákladový, komerčně dostupný elektrický paralelní uchopovač, který můžete začít používat během několika minut bez nutnosti technické přípravy pro instalaci, programování nebo údržbu. 2FG7 se snadno nasazuje u řady renomovaných spolupracujících (collaborative) nebo lehkých průmyslových robotů a díky tomu je ideálním nástrojem pro výrobu nízkých objemů s velkou variabilitou a zajišťuje rychlou návratnost investic v mnoha aplikacích. 

2FG7 je menší a silnější než prstové uchopovače a je proto ideální pro aplikace s omezeným manévrovacím prostorem. Nabízí maximální užitečné zatížení 11 kg rozsah externího úchopu až 73 mm a úchopovou sílu od 20 N do 140 N – všestranný 2FG7 snadno zvládne těžká nebo objemná břemena. 2FG7 s ochranou IP67 pro náročná prostředí a certifikací ISO třídy 5 pro čisté prostory je připravený pro použití téměř kdekoli, kde to budete potřebovat.

Na rozdíl od složitých a nákladných pneumatických uchopovačů se 2FG7 snadno programuje na přesné nastavení řízení síly, rychlosti a zdvihu prostřednictvím intuitivního softwarového rozhraní. Inteligentní zpětná vazba jako je detekce úchopu a detekce ztráty úchopu zdokonaluje celkovou přesnost. A stejně jako ostatní produkty od OnRobot budete moci díky tomuto bezproblémovému plně elektrickému uchopovači 2FG7 dát sbohem problémům/potížím a nákladům spojeným se stlačeným vzduchem.

DOSTUPNÝ A SNADNO POUŽITELNÝ PRO RYCHLOU NÁVRATNOST INVESTIC
Snadno použitelný a nákladově efektivní 2FG7 můžete používat během několika minut v mnoha různých aplikacích.

IDEÁLNÍ PRO MALÉ PROSTORY A NÁROČNÁ UŽITEČNÁ/VYSOKÉ UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ
2FG7 se silným úchopem a malou stopou je ideálním uchopovačem pro použití v malých pracovních prostorech a aplikacích se stísněným manipulačním prostorem i při velkém/vysokém užitečném zatížení.

FLEXIBILNÍ A PŘESNÝ
Díky přesnému nastavení širokého rozsahu síly a zdvihu můžete stejný uchopovač používat pro celou řadu různých úkonů a aplikací.

NENÍ NUTNÝ ŽÁDNÝ STLAČENÝ VZDUCH
Elektrický paralelní uchopovač 2FG7 je ideální pro výrobu s velkou variabilitou a malými objemy, protože umožňuje rychlé a snadné nasazení i opětovné nasazení/rychlé, snadné a opakované nasazení.

OCHRANA IP67 PRO NÁROČNÁ PROSTŘEDÍ
2FG7 zvládá tvrdé/náročné výrobní podmínky a aplikace, jako například při obsluze strojů.

CERTIFIKACE ISO TŘÍDY 5 PRO POUŽITÍ V ČISTÝCH PROSTORECH
2FG7 splňuje ISO třídu 5 požadovanou pro řadu aplikací a je tak připravený k použití ve farmaceutickém a elektronickém průmyslu.

Video s 2FG7 OnRobot

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.