OnRobot Sander

RYCHLÉ, SNADNÉ A FLEXIBILNÍ AUTOMATICKÉ UBÍRÁNÍ MATERIÁLU

Kompletní elektrická bruska s náhodnou kruhovou dráhou pro téměř jakoukoli automatickou práci při dokončování povrchů, od hrubého broušení a obrušování až po leštění a čištění. Sander je k dispozici se vším, co potřebujete, abyste mohli hned začít pracovat, a funguje bez externího přívodu vzduchu, tedy bez dalších nákladů nebo komplikací, ale také bez prachu nebo hluku vytvářeného tradičními pneumatickými bruskami.

SNÍŽENÁ KOMPLEXNOST
Kompletní řešení povrchové úpravy, které umožňuje snadné programování a rychlé nastavení.

KVALITA A KONZISTENTNOST
Funkce snímání zaručuje přesné přizpůsobení změnám povrchů nebo nepřesnostem dílů.

BEZPEČNOST ZAMĚSTNANCŮ
Automatický elektrický nástroj usnadňuje dodržování místních zdravotních a bezpečnostních předpisů.

Bruska OnRobot Sander

OnRobot Sander se dodává se vším, co potřebujete, abyste mohli hned začít pracovat: Plug-and-Play brusným nástrojem, různými standardními brusnými a lešticími kotouči, snadno použitelným softwarem a volitelně s automatickým měničem brusného papíru a senzorem síly a krouticího momentu. Co pro tuto ekonomickou elektrickou brusku nepotřebujete, je hlučný a nákladný vzduchový kompresor. 

S použitím tohoto flexibilního nástroje pro širokou řadu geometrií a materiálů dílů lze dosáhnout lepší konzistentnosti, vyšší kvality povrchů a nižšího množství odpadu. Díky použití standardních kotoučů z čistého smirkového papíru 3M je omezena prašnost na pracovišti a snižuje se riziko zranění pracovníků z vibrací ručních brusek.

Programování pro jednoduché povrchové úpravy je možné provádět jen se základní znalostí robotů – není nutné žádné dodatečné školení. Software brusného nástroje je automaticky integrován do ovladače robotu, ale ruční tlačítko „Uložit polohu“ na nástroji umožňuje ještě snáze nastavovat traťové body bez ovladače. Software Sander se dodává s různými možnostmi plánování dráhy – pomocí ručního navádění, tvaru a bodů – a umožňuje uživateli nastavovat rychlost rotace a optimalizovat dobu a konzistenci cyklů.  

Všechny vyspělé funkce nástroje OnRobot Sander jsou podporovány na ramenech Universal Robots, ale nástroj může být snadno integrován s roboty jakékoli známější značky. 

RYCHLÉ A SNADNÉ NASTAVENÍ A VÝMĚNY
Použití okamžitě po vybalení s možností rychle naprogramovat a přeprogramovat ubírání materiálu a dokončovací práce.

KOMPLETNÍ SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE, ABYSTE MOHLI HNED ZAČÍT PRACOVAT
Kompletní řešení zahrnuje brusný nástroj, standardní destičky a brusné papíry, snímač síly / krouticího momentu a měnič brusného papíru.

FLEXIBILNÍ PRO ŠIROKOU ŘADU MATERIÁLŮ A GEOMETRIÍ
Vyměnitelné standardní brusné kotouče a snadné nastavení rychlosti rotace nástroje zaručují vysokou kvalitu povrchové úpravy.

NENÍ NUTNÝ ŽÁDNÝ STLAČENÝ VZDUCH
Výkonná a odolná elektrická bruska nepotřebuje stlačený vzduch, což podstatně snižuje náklady na provoz a údržbu.

VOLITELNĚ K DISPOZICI MĚNIČ BRUSNÉHO PAPÍRU
Umožňuje automatické přepínání mezi různými brusnými kotouči bez potřeby zásahu obsluhy.

USNADŇUJE DODRŽOVÁNÍ MÍSTNÍCH ZDRAVOTNÍCH A BEZPEČNOSTNÍCH PŘEDPISŮ
Snižuje riziko zranění na pracovišti způsobených silnými vibracemi ručních nástrojů a jemným prachem.

Video s OnRobot Sander

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.