OnRobot Palletizer

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ VYHOVUJÍCÍ POTŘEBÁM PALETOVÁNÍ

Získejte přesně takové paletizační řešení, které potřebujete, díky tomuto modulárnímu, plně konfigurovatelnému systému. Paletizační řešení OnRobot Palletizer je vybaveno intuitivním paletizačním software OnRobot typu „krok za krokem“ a spolupracuje se všemi předními robotickými rameny. Nákladově efektivní systém lze konfigurovat s použitím libovolné kombinace prvků, včetně zdvihu s vysokým užitečným zatížením, a lze tak vytvořit 7. osu, pomůcku pro palety a univerzální uchopovač pro paletování. Stejně jako všechny ostatní produkty OnRobot je paletizační řešení Palletizer určeno k rychlému nasazení bez nutnosti úprav a nabízí rychlé programování i pro ty, kteří mají minimální zkušenosti s roboty či procesy.

  • Kompletní, konfigurovatelné a modulární paletizační řešení podporuje přední značky robotů a splňuje stávající požadavky na rozměry.
  • Intuitivní software typu „krok za krokem“ rychle programuje a překonfigurovává úkoly při paletování.
  • Automatická optimalizace pohybů robotů zkracuje dobu cyklu a prodlužuje životnost zařízení.
  • Elektrické řešení nabízí rychlé nasazení bez komplikovaného nastavování a nákladů na externí přívod stlačeného vzduchu.

Výhody a vlastnosti řešení OnRobot Palletizer

Kompletní systém je plně integrovaný do softwaru OnRobot Palletizing, a tak dochází k automatické detekci uchopovače a nastavení uchopovače lze upravovat v průběhu paletizace, přičemž nastavení uchopovače Lift100 se vypočítávají automaticky. Řešení OnRobot Palletizer je ideální pro nízkoobjemovou výrobu s vysokým počtem zakázek v aplikacích v potravinářském průmyslu, rychloobrátkové spotřební zboží, farmaceutické produkty a zdravotnické prostředky i pro širokou řadu skladových, logistických a výrobních prostředí.

Video s OnRobot palletizer

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.