OnRobot EYES

FLEXIBILNÍ, ADAPTABILNÍ SYSTÉM VIDĚNÍ 2,5D

OnRobot Eyes usnadňuje a zpřístupňuje použití tohoto vidění pro téměř všechny součinnostní aplikace. Systém Eyes je ideální pro třídění různých předmětů, robotizaci CNC strojů pro manipulaci s kovovými díly definovanými podle vnějších rozměrů a mnoho dalších aplikací vyzvedávání a umisťování, kde je důležitá orientace.

RYCHLÁ INSTALACE
Systém vidění se snadnou instalací a s minimální složitostí programování.

FLEXIBILITA VE VÝROBĚ
Flexibilní (opakovatelná) konfigurace s variabilní montáží na robotické zápěstí nebo mimo něj.

ÚSPORA ČASU
2,5D systém vidění s vnímáním hloubky pro nestrukturované aplikace.

Vidění OnRobot EYES

Se systémem OnRobot Eyes nyní můžete vytvářet snadné a velmi spolehlivé nestrukturované aplikace třídění, vyzvedávání a umísťování pomocí robotického ramena. Systém vidění Eyes lze namontovat na robotické zápěstí nebo mimo něj, s polohou přizpůsobenou vašemu použití, a bezproblémově jej integrovat do rozhraní robotu a chapadla pomocí systému OnRobot Quick Changer. Instalace je rychlá, takže jsou minimalizovány prostoje pro přechod na jiné výrobky nebo postupy. Jednosnímková kalibrace a rozpoznávání dílů trvají pouhé minuty a programování je intuitivní a rychlé. A díky pokročilému a dostupnému 2,5D vidění systému Eyes získáte vnímání hloubky a schopnost skládat díly na sebe, aniž by se zvyšovala složitost.

INTUITIVNÍ PROGRAMOVÁNÍ
Systém Easy One pro montáž s jakoukoliv přední značkou robotů pomocí softwaru, který se snadno instaluje a programuje, a dokáže je tedy nastavit i obsluha bez technických znalostí.

JEDNOSNÍMKOVÁ KALIBRACE A ROZPOZNÁVÁNÍ DÍLŮ
Kamera se kalibruje jednoduchým pořízením snímku pracovního povrchu. Poté se pořídí snímek jednotlivých dílů, které má systém detekovat.

VARIABILNÍ MONTÁŽ NA ROBOTICKÉ ZÁPĚSTÍ NEBO MIMO NĚJ
Systém Eyes lze namontovat na robotické rameno nebo mimo něj. K dispozici je řada opakovaných konfigurací – kolem příruby robotu a orientace sklonu.

2,5D VIDĚNÍ S VNÍMÁNÍM HLOUBKY
Vnímání hloubky se používá pro aplikace jako skládání na sebe nebo manipulace s předměty s různou výškou.

Video s OnRobot EYES

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.