Uchopovač Gecko Single Pad

KOMPAKTNÍ ADHEZIVNÍ UCHOPOVAČ GECKO S JEDNOU DESTIČKOU BEZ OTISKŮ

Uchopovač přináší inovativní adhezivní technologii úchopu pro aplikace vyžadující malý půdorys. Inovativní adhezivní uchopovač pro ploché, hladké či perforované objekty auotmatizuje úkoly, které dříve automatizovat nebylo možné. Adhezivní technologie Gecko nabízí přesné uchopování i perforovaných objektů, jako jsou například desky plošných spojů, nebo lesklé povrchy – bez zanechání otisků. Gecko SP je kompaktní verze tradiční Gecko technologie dostupná ve třech velikostech: SP1, SP3 a SP5 pojmenované podle nosnosti v kg, přičemž spolupracuje s předními dodavateli malých robotů a cobotů. Kompaktní design s jednou destičkou dovoluje přístup k předmětům i ve stísněných prostorách. Nevyžaduje žádné kabely, zdroj elektřiny, přívod vzduchu a složité programování a dovoluje bezproblémovou integraci s roboty dle vašeho výběru.

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÍKLADY, RYCHLEJŠÍ NÁVRATNOST
Nezanechává žádné otisky na skleněných předmětech, takže není třeba fáze čištění.

RYCHLEJŠÍ, PRODUKTIVNĚJŠÍ ŘEŠENÍ
Žádné kabely či externí přívod vzduchu.

ROZŠÍŘENÉ AUTOMATIČNÍ MOŽNOSTI
Poskytuje přesné uchopování i perforovaných objektů, jako jsou například desky plošných spojů, hliníkové mřížky či hlavová těsnění.

Uchopovač gECKO sINGLE pAD OnRobot

Uchopovač Gecko SP nezanechává žádné otisky a automatizuje manipulaci plochých, lesklých či perforovaných předmětů, bez potřeby externího elektrického zdroje a přívodu vzduchu. Gecko SP je dostupný ve třech velikostech, SP1, SP3 a SP5, pojmenovaných dle nosnosti. Protože technologie nezanechává otisky ani na těch nejlesklejších površích, nevyžaduje fázi čištění v rámci výrobních procesů, což šetří čas a zvyšuje produktivitu. Podobně jako větší model dokáže Gecko SP uchopit i perforované objekty jako desky plošných spojů, hliníkové mřížky či hlavová těsnění.

KOMPAKTNÍ, LEHKÝ A FLEXIBILNÍ
Koncept malého uchopovače s jednou destičkou umožňuje snadný přístup k předmětům i ve stísněných prostorách.

DOSTUPNÝ V NOSNOSTECH 1 KG, 3 KG, 5 KG
Gecko SP je dostupný ve třech velikostech; SP1, SP3 a SP5 pojmenované podle nosnosti, s možností zdvihu širokého spektra plochých, hladkých a lesklých předmětů.

ŽÁDNÉ KABELY ČI PŘÍVOD VZDUCHU
Bez přívodu elektrické energie a vzduchu je Gecko SP cenově efektivní s rychlým uvedením do provozu.

S MINIMÁLNÍ POTŘEBOU PROGRAMOVÁNÍ
Uchopovač přichází s integrovaným softwarem, který lze snadno instalovat a programovat, takže ho dokáží obsluhovat i pracovníci bez technických zkušeností.

ÚCHOP BEZ OTISKŮ NA LESKLÝCH POVRŠÍCH A BEZ POTŘEBY JEJICH DODATEČNÉHO ČIŠTĚNÍ
Naše technologie inspirovaná adhezivními schopnostmi gekona nabízí úchop bez zanechání otisků a schopnost zdvihu i perforovaných předmětů jako např. desek plošných spojů.

SPOLEHLIVÉ UCHOPENÍ PERFOROVANÝCH KOMPONENT
Gecko SP dokáže uchopit perforované předměty jako např. desky plošných spojů, hliníkové mřížky či hlavová těsnění.

Technické data Uchopovače Gecko SP OnRobot

Gecko SP1 Gecko SP3 Gecko SP5
Předběžné zatížení 3 až 11 N 8 až 32 N 12 až 46 N
Užitečné zatížení 1 kg 3 kg 5 kg
Váha uchopovače 0,267 kg 0,297 kg 0,318 kg
Klasifikace IP IP 42 IP 42 IP 42

Video s uchopovači OnRobot

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.