2FGP20 uchopovač

Univerzální elektrický uchopovač pro paletizaci a práci s prokladovými archy od firmy OnRobot. Vyznačuje se velmi rychlým nastavením a díky tomu je téměř okamžitě připraven do výroby. Pro naprogramování není nutná znalost robotiky.

  • Velmi univerzální uchopovač pro paletizaci nabízí široké rozpětí a nastavitelná ramena pro manipulaci s těžkými nebo otevřenými krabicemi, produkty určenými do regálů a dalšími kontejnery, které nelze uchopovat s použitím tradičních podtlakových uchopovačů.
  • Integrovaný podtlakový uchopovač manipuluje s prokladovými archy bez změny uchopovače nebo potřeby jiného způsobu manipulace.
  • Okamžitě použitelný uchopovač šetří značné množství technické práce a zkracuje dobu nasazení.
  • Elektrický uchopovač nabízí rychlé nasazení bez komplikovaného nastavení a nákladů na externí přívod stlačeného vzduchu.

Uchopovač 2FGP20 OnRobot

Paletizační uchopovač OnRobot 2FGP20 nabízí široké rozpětí a nastavitelná ramena pro manipulaci s těžkými nebo otevřenými krabicemi, produkty určenými do regálů a dalšími kontejnery, např. Euro kontejnery (plastovými nádobami KLT), pro manipulaci s nimiž nelze použít tradiční podtlakové uchopovače. Stejně jako všechny elektrické uchopovače OnRobot, 2FGP20 umožňuje rychlé nasazení bez nutnosti úprav a intuitivní programování. Integrovaný podtlakový uchopovač umísťuje prokladové archy bez změny uchopovače nebo potřeby jiného způsobu manipulace. Uchopovač 2FGP20 nabízí univerzální užitečné zatížení 9 kg (včetně uchopovače), a tak je ideální pro manipulaci s krabicemi, sáčky a kartony v potravinářství i s rychloobrátkovým zbožím, např. toaletními potřebami, kosmetikou a farmaceutickými produkty.

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ
Paletizujte těžké kartonové krabice, otevřené krabice a další kontejnery, které nelze zvedat s použitím podtlaku

KRÁTKÁ DOBA NASAZENÍ
Elektrický uchopovač nabízí rychlé nasazení bez složitých postupů a nákladů na externí přívod stlačeného vzduchu

ÚSPORA NÁKLADŮ
Okamžitě použitelný uchopovač šetří značné množství technické práce a zkracuje dobu nasazení

Výhody a funkce uchopovače 2FGP20

2FGP20, výkonný, univerzální, elektrický paletizační uchopovač s užitečným zatížením 20 kg a nastavitelnými rameny dokáže manipulovat s otevřenými krabicemi a produkty do regálů a zároveň dokáže používat prokladové archy bez změny uchopovače nebo potřeby dodatečné manipulace.

IDEÁLNÍ PRO PALETOVÁNÍ
Díky širokému rozpětí dokáže uchopovač manipulovat s krabicemi s displeji i otevřenými krabicemi o hmotnosti až 20 kg

UCHOPUJE KRABICE A KONTEJNERY, KTERÉ PODTLAKOVÉ UCHOPOVAČE NEUCHOPÍ
Souběžné uchopování je méně citlivé na materiál a poréznost krabice

INTEGROVANÝ PODTLAK PRO MANIPULACI S PROKLADOVÝMI ARCHY
Používejte uchopovač v rámci více procesů v aplikaci paletování

ŠIROKÉ ROZPĚTÍ A NASTAVITELNÁ RAMENA
Lze ho rychle nasadit i opakovaně nasadit pro manipulaci s různými součástmi a aplikacemi

Video s Onrobot 2FGP20

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.