ProFeeder

V roce 2015 společnost EasyRobotics vytvořila ProFeeder, první flexibilní a kompaktní automatizovanou robotickou buňku. Lze jej snadno namontovat na robota, který umožňuje práci dílů na CNC soustruzích a frézkách. Robotická buňka ProFeeder se skládá z 1 základního modulu, 2 pohyblivých prvků a 2 pružných zásobníků dílů. Zásobníky dílů jsou automaticky vystředěny a jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem typům dílů.

Vhodné pro

 • Obsluha strojů
 • Leštění
 • Svařování
 • Bin Picking
 • Montování
 • Měření

ProFeeder

Zvýšená produkce

 • Toto řešení umožňuje zavést lehkou výrobu; operátor je o odstávce informován textovou zprávou.

Dobrá investice

 • Typická návratnost investic je méně než 1 rok.

Rychlé změny série

 • ProFeeder se snadno přesouvá pomocí zvedače palet.
 • Díky rychlé změně v čase je ProFeeder vhodný pro malé a střední výrobní série.

Zvýšená účinnost

 • Automatizované zásobování CNC stroje zajišťuje trvale vysokou kvalitu. Potřebné pracovní hodiny pro provoz lze zkrátit z 8 hodin na méně než 1 hodinu.

ProFeeder je dodáván s robotickým ramenem pro spolupráci, které organizacím umožňuje mít uniformovanou robotickou buňku, která zajišťuje mobilitu uvnitř pracoviště. Pomáhá snížit úsilí při navrhování a instalaci přizpůsobené robotické buňky. ProFeeder, modulární robotická buňka, je vytvořen ve třech různých fázích podle požadavků automatizace výrobního procesu.

1. ProFeeder Light

Je nejvhodnější pro úkoly, které vyžadují urgentní nebo dodatečné dokončení objednávek a používá se většinou pro výrobu v malém měřítku, aby byl proces efektivnější.

2. ProFeeder

Stage 2 je určen pro malou až střední produkci, která může fungovat na dvousměnný provoz. ProFeeder Light i ProFeeder jsou uživatelsky přívětivé, flexibilní a kompaktní. 

3. ProFeeder Multi

Tato fáze je nejvhodnější pro produkci ve velkém měřítku, je plně automatizovaná a pracuje na 4 směny.

U velkosériových výrobních linek se výrobce může rozhodnout pro ProFeeder Q, protože je plně automatizovaný a podporuje čtyřsměnnou výrobu. Lze jej použít jako stacionární řešení, které zajistí návratnost investic do 1,5 až 2 let. Je vybaven zvedacím modulem, který pomáhá při přepínání zásobníků, které pomáhají součástem při zpracování, a podle požadavku lze zásobníky rozšířit z 1 na 4 na jeden pohyb.

Na druhou stranu, ProFeeder je velmi přínosný pro malou a střední sériovou výrobu a pro svoji činnost vyžaduje 1 pohyb na zásobník. Je velmi flexibilní z hlediska pohybu a nevyžaduje zvláštní úsilí. ProFeeder může podporovat 2směnný provoz a do jednoho roku lze dosáhnout návratnosti investic. Podporuje 1 základní modul a 2 posuvníky na zásobník, které mohou fungovat se všemi druhy dílů.

Malosériovou výrobu lze snadno ovládat pomocí ProFeeder Table a ProFeeder Light, protože podporují testovací výrobu a naléhavé úkoly. Výměna zásobníků dílů je však nutná ručně a pohyb je možný pomocí volitelných těžkých kol. Výrobce může dosáhnout návratnosti investic během 6-8 měsíců časového rámce.

Rozhodnutí vybrat nejlepší ProFeeder pro výrobní účely závisí na velikosti výrobní série, ke které je továrna nakloněna. Zahrnutí automatizace do výrobního procesu však učinilo operace efektivní, flexibilní a odolné. Každý prvek ProFeeder je navržen tak, aby umožnil výrobcům jednodušší a bez stresu. Podle požadavku obchodní operace si výrobce může vybrat, co mu nejlépe vyhovuje.

trubky_profeeder
disky_profeeder
zátky_profeeder

Zásobníky dílů jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem typům dílů.
Obsluha CNC strojů. Inspekce kvality.

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.