ProFeeder X

ProFeeder X je navržen tak, aby podporoval vyšší produkční řady. Jedná se o unikátní strojní zařízení, které může být vybaveno několika zásobníky doplňků v závislosti na požadavcích. Cílem je snížit dobu cyklu a zrychlit výrobu pro větší výstupy. ProFeeder X může podporovat až 10 zásobníků, které jsou ideální pro malou ale i pro velkou sériovou výrobu.

Systém je plně automatizovaný a vysoce kompaktní, což umožňuje umístění buňky na jakýkoli druh stroje. Díky 2, 5 nebo 10 zásobníkům lze ProFeeder X v omezeném čase použít pro jakýkoli úkol. Stejně jako ProFeeder Compact je tato aplikace k dispozici také ve dvou variantách založených na uzamykacím systému. Systém přechodové komory může uzamknout zásobníky stlačením vzduchu a druhý pomocí mechanického blokování. Uzamykací systém je užitečný k ochraně obsluhy, aby se zabránilo rušení procesů, a také pomáhá udržovat produktivitu.

Čas potřebný k nastavení ProFeeder X se zkracuje pomocí integrovaného softwaru, který eliminuje další práci nutnou pro instalaci. Systém se připraví na operace ve velmi krátkém čase. ProFeeder X je flexibilní a kompaktní, pomáhá výrobcům umístit systém na montážní linku, aniž by zabíral mnoho místa.

ProFeeder X

Funkce
  • Velká produkce – Dodává se s 2, 5 nebo 10 zásobníky v ideálním případě ke snížení doby cyklu, což má za následek rychlou výrobu. Robotická ramena lze namontovat ve všech 4 různých úhlech, což umožňuje jeho maximální flexibilitu.
  • K dispozici jsou 2 uzamykací systémy – mechanické nebo vzduchové. Zamykaní komory běží v Modbusu.
  • Přesunout ve výrobě – Chcete zvýšit produkci a zkrátit dobu cyklu ve vaší továrně? ProFeeder X je robustní stroj navržený pro manipulaci s více částmi v několika zásobnících.
ProFeeder X má několik výhod:
  • Při práci s CNC procesy dokáže spravovat těžké kovové díly.
  • Je flexibilní a přesný pro malosériovou výrobu.
  • Může podporovat produkce, které vyžadují dávkový nebo hromadný výstup.

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.