ProFeeder Table

Flexibilní pomocník s automatizací. ProFeeder od EasyRobotics je kompaktní modulární robotická buňka, připravená pro instalaci robota. Lze jej použít k uchycení všech typů upínacích nástrojů pro demonstrační účely. Díky tomu je automatizace robotů rychlá a flexibilní.

Vhodné pro

  • Řezání
  • Dokončování a leštění
  • Odstraňování otřepů
  • Broušení
  • Svařování

ProFeeder Table

Modulární systém ProFeeder lze nastavit ve 3 krocích, od automatizace výroby malých sérií přes upgrady, až po úplnou automatizaci velkých výrobních sérií.

Expanze a investice probíhají v souladu s vašimi výrobními potřebami.

ProFeeder Table je vysoce kompetentní nástroj, který zaručuje návratnost investic v časovém rámci 6-8 měsíců. Systém vyžaduje ruční výměnu dílů, a proto je velmi vhodný pro malosériovou výrobu. Stůl je vysoce flexibilní a může poskytnout volitelnou mobilitu s těžkými koly. Nejběžnější použití ProFeeder Teble je pro testování produktu nebo předvedení.

Výrobky EasyRobotics jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost a spolehlivost. ProFeeder Table je vyroben z oceli s práškovým nástřikem, která systému dodává jemnou povrchovou úpravu a zajišťuje dlouhou životnost. Ačkoli je ProFeeder Table navržen pro malou výrobu, může také podporovat produkci velkých rozměrů tím, že poskytuje možnost otestovat produkty, než konečně vstoupí do výrobního procesu.

Velikost systému je ideální pro umístění na podlahu montážní linky bez obav o její skladování. Kromě toho neobsahuje žádné zásobníky dílů a je dodáván pouze s jedním stolem, která je dostatečná pro demonstrační nebo testovací výrobu.

Funkce

Bezpečnostní laser

  •  pro zajištění větší bezpečnosti na montážní lince lze ke všem typům ProFeeder přidat laserový skener.

Možnost rozšíření

  •  pro měření vybavení nebo pro upevnění lze rozšířit stůl pro umístění.

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.