ProFeeder Flex

ProFeeder Flex je novým účastníkem v rodině ProFeeder, která již má po celém světě více než 500 jednotek. Jedná se o robotickou buňku, která umožňuje flexibilní manévrování kolem továrny. Jedná se o vysoce kompaktní a pružný ProFeeder, který je kompatibilní s různými značkami robotů, jako jsou Universal Robot A / S, Kassow Robots, Doosan, Hanwha Group, AUBO Robotics, FANUC America Corporation a mnoho dalších.

EasyRobotics je průkopníkem v navrhování inovativních produktů, které pomáhají výrobcům získat maximální výkon za kratší dobu, a nový ProFeeder Flex je jedním z nich, vytvořený s cílem poskytnout výrobcům v jejich omezeném výrobním závodě flexibilitu a výhodu snadného přesunu montážní linky. Výrobci mohou zvolit ProFeeder Flex podle svých požadavků ze tří rozlišovacích modelů:

1. FlexBase – vybaven přihrádkou pro ovladač a podstavec

2. FlexOne – jeden stůl

3. FlexThree – tři stoly

Vhodné pro

  • Obsluha strojů
  • Řezání
  • Dokončování a leštění
  • Broušení
  • Svařování
  • Odstraňování otřepů
  • Montování

ProFeeder Flex

  • Vysoce ovladatelný:  Systém je snadno přemístitelný ve výrobě a může být umístěn i v omezeném prostoru.        
  • Nejmodernější design:  ProFeeder Flex má možnost nechat rameno robota umístit centrálně nebo zabudovat na podstavec, což poskytuje prostor pro vedení kabelů.
  • Inovativní:  Poskytuje flexibilní upevnění pro teach pendant a další prostor pro uložení ovladače v přihrádce.

ProFeeder Flex je vytvořen pomocí nejmodernějšího designu s robotickým ramenem umístěným uprostřed na vestavěném podstavci, což poskytuje prostor pro kabelová vedení. Navíc je vysoce inovativní a flexibilní upevnění teach pendantu a poskytuje další prostor v přihrádce pro uložení ovladače. Všechny kabely a vodiče dodávané se systémem jsou skryty před produkčním prostředím. Po instalaci je k řídicí jednotce a robotické jednotce přístup přes RJ 45.

ProFeeder Flex je nový a má velký potenciál stát se zajímavým prvkem v průmyslovém světě. Od designu až po funkce je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které mohou poskytnout spolehlivou a stabilní produkci. Díky produktu ProFeeder Flex mohou výrobci volně prozkoumávat sílu svých montážních linek, aniž by se museli starat o jejich dohled.

Jak vidíme, průmyslová automatizace rychle roste a každá výroba má zájem na tom, aby jejich operace byly rychlé a pohodlné. S ProFeeder Flex se pracovníci mohou zapojit do úkolů, které jsou méně opakující a hektické. EasyRobotics usnadňuje každému pracovní život, takže pracovníci mohou pracovat na složitějších úkolech a opakující se operace nechat na robotu.

ProFeeder Flex
ProFeeder Flex
ProFeeder Flex
ProFeeder Flex
ProFeeder Flex

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.