EasyPedestal

Podstavec od EasyRobotics je vyroben k uchycení jakékoli značky spolupracujících robotů, jako jsou: Doosan, Kassow, Hanwha a UR

Coboti jsou nejnovější technologií, která utváří dynamiku výrobního světa. Dopad má jak na malé, tak na velké podniky, protože pomáhá zvyšovat produktivitu. Jsou určeny ke sdílení pracovního prostoru s lidmi.

EasyPedestal lze provozovat nejen v kombinaci s vysoce účinným ProFeederem nebo ProFeeder Compact, ale lze jej používat i jednotlivě. Je vhodný pro různé typy strojů, na různých pracovních stanicích. EasyPedestal je velmi přizpůsobivý produkt, a když pracuje v kombinaci s ProFeederem, přináší úžasné výsledky. Jedná se o jedinečný nástroj, který je vytvořen za účelem podpory uživatelů způsoby, které mohou být nezbytné pro zefektivnění spolupracujícího (collaborative) robota.

  • COMPACT – ušetříte místo ve vaší továrně kombinací EasyPedestal + ProFeeder Compact – kompletní řešení ve vašich rukou!
  • STABILITA – stroje jsou vyrobeny z plného kovu, kde je při práci s obráběcími stroji rozhodující trvanlivost – upřednostňující aplikace.
  • NEJNOVĚJŠÍ STAV – UMĚLÝ DESIGN – stroje jsou pečlivě navrženy, takže je důležitá flexibilita.

Vzhledem k tomu, že infrastruktura může být pro výrobce klíčová, jsou stroje vyrobeny tak, aby „vyhovovaly“ jakékoli pracovní stanici.

EasyPedestal

EasyPedestal je robustní a je vyroben z 6 mm práškově laminované oceli, která má integrované kabelové žlaby. Lze jej umístit na povrch země pomocí šroubů 8×8 mm ve stabilním i průmyslovém uspořádání. Je 925 mm vysoký od země a váží 70 kilogramů. Produkty navržené společností EasyRobotics nepředstavují pouze technologický pokrok, pokud jde o funkčnost, ale jsou také vyráběny z nejlepšího materiálu, aby byla zajištěna trvanlivost a stabilita po delší dobu.

EasyPedestal může na robotickém rameni provádět manévry, aby jej otočil o 360 stupňů kolem středu podstavce. Má součásti, které zajišťují bezpečné a zabezpečené pracovní prostředí, jako je oddíl vytvořený pro řídicí jednotku, který pomáhá chránit citlivé části jednotky před riziky průmyslového pracoviště. Kromě toho také poskytuje další prostor pro umístění dalších zařízení. Úložná kapacita je vytvořena na podporu myšlenky kompaktních strojů, což je poptávka dnešního průmyslového světa, který je na pokraji plné automatizace.

Výhody 

  • EasyPedestal je kompaktní a stejně jako všechny produkty EasyRobotics je vytvořen tak, aby splňoval potřeby výrobce, s vysoce flexibilní infrastrukturou, která umožňuje jeho instalaci i v malých prostorech.
  • Je vyroben z pevného kovu, který zajišťuje stabilitu a trvanlivost, což je pro CNC stroje velmi důležité, zvláště pro práci s aplikacemi pro obráběcí stroje.
  • Kromě všech technických výhod je EasyPedestal také nákladově efektivní a cenově výhodný.
  • Podporuje různé typy strojů a lze jej přizpůsobit různým pracovním stanicím.

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.