EasyDoor

Každý produkt EasyRobotics je pečlivě navržen tak, aby pomohl klientům při zlepšování jejich obchodních operací a efektivním rozšiřování na jejich trhu. EasyDoor je výkonná platforma, která si klade za cíl pomáhat výrobcům zvyšováním produkčního výkonu a zkracováním dob cyklu, přičemž je nákladově efektivní. To umožňuje implementaci robustních operací, které mohou přinést lepší výsledky.

EasyDoor je flexibilní automatický otvírač dveří vyrobený z komponentů společnosti Siemens a podporuje mnoho aplikací v odvětví CNC obrábění. Lze jej použít jako jednoduchý otvírač dveří a zvládne hmotnost až 180 kilogramů. Systém je vysoce bezpečný a provádí automatickou detekci koncových poloh a cestovní vzdálenosti s přesností během několika sekund. Za přítomnosti překážky může obrátit chod dveří, podobně jako u dveří výtahu.

Všestranný upínací systém

EasyDoor

EasyDoor

Funkce
  • EasyDoor od EasyRobotics je vysoce univerzální nástroj, který je navržen tak, aby bez námahy pracoval s jednoduchými posuvnými dveřmi. Cílem je zajistit maximální efektivitu výrobní linky při práci s nástroji, které se obtížně obsluhují.
  • Produkt je navržen tak, aby poskytoval maximální bezpečnost uživatelům na montážních linkách a zajistil tak bezpečný provoz. Když je zjištěn problém, EasyDoor obrátí funkci podobnou dveřím výtahu.
  • Nejvýznamnějším rysem EasyDoor je nákladová efektivita, je to velká investice pro výrobce, aby maximalizovali svou produkci v rámci rozpočtu.
  • Snadná instalace je další klíčovou výhodou, kterou mohou výrobci využít, protože nemusí procházet složitými instalačními procedurami.

EasyDoor je kompatibilní s řadiči na vysoké úrovni bez námahy a lze jej integrovat s Profibus, Profinet a digitálním vstupem/výstupem. Instalační systém lze automaticky kalibrovat, pokud je pod dohledem obsluhy.

EasyDoor je velmi uživatelsky přívětivý a díky své jednoduché a rychlé programovací funkci ho lze použít pro různé aplikace vrat a nastavení lze snadno provést během instalace. Pokud jde o bezpečnost a zabezpečení, funkčnost systému je v souladu s úrovní D normy EN ISO 13849 část 1. 

Pokud je cílem brzy zvýšit produkci CNC a vyžadovat nákladově efektivní řešení ke zkrácení doby cyklu, je EasyDoor nejlepší investicí. Je na čase těžit z velmi pokročilé technologie pro správu výrobních operací, která může pracovníkům dále pomoci při snižování pracovní zátěže a udržení jejich motivace po celou dobu.

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.