Šroubovák OnRobot Screwdriver

MULTIFUNKČNÍ ROBOTICKÝ ŠROUBOVÁK S PODAVAČEM ŠROUBŮ

S novým inteligentním šroubovákem OnRobot Screwdriver pro lehké průmyslové a spolupracující (collaborative) roboty dokážete snadno automatizovat montážní procesy. Inteligentní detekce chyb a práce s více velikostmi šroubů zajistí konzistentní výsledky a dramaticky zkrátí čas vašich cyklů.

KVALITA A KONZISTENTNOST
Precizní regulace síly a inteligentní detekce chyb.

VYŠŠÍ PRODUKTIVITA
Automatizace více procesů šroubování díky rychlému nastavení a použití rovnou z krabice.

ÚSPORA ČASU
Rychlé a snadné použití díky nastavení One System.

Šroubovák OnRobot Screwdriver

Automatizované šroubování zvyšující produktivitu a kvalitu nikdy nebylo snazší, inteligentnější nebo levnější. Inteligentní šroubovák OnRobot Screwdriver urychluje nastavení a programování se vším, co potřebujete, rovnou z krabice. Šroubovák jednoduše namontujte na jakékoliv robotické rameno přední značky a nasaďte vhodný bit. Pak přímo do uživatelského rozhraní robotu zadejte délky šroubů a utahovací momenty. Precizní regulace utahovacího momentu a integrovaná osa eliminují náklady vzniklé v důsledku další integrace a zajišťují konzistentní a přesné vkládání šroubů. Změny na jiné typy nebo velikosti šroubů trvají jen několik minut, což zkracuje prostoje a zrychluje návratnost investic.

Šroubovák OnRobot Screwdriver a dostupné podavače šroubů pracují s celou řadou velikostí šroubů od M1,6 do M6 a délkou až 50 mm. Precizní regulace utahovacího momentu v rozsahu 0,15 až 5 Nm Protože je šroubovák OnRobot Screwdriver univerzálnější a inteligentnější než tradiční nástroje, dokáže zjistit, zda je šroub zachycen, má správnou délku nebo je při utahování správně vložen.

Šroubovák OnRobot Screwdriver je vybaven ochrannými funkcemi, takže je vhodný pro spolupracující (collaborative) aplikace pro šrouby s délkou až 35 mm, které se při pohybu celé zatahují do šroubováku. Je-li šroub vystaven nadměrné síle podél osy, automaticky se aktivuje nouzové zastavení a problém signalizuje varovná kontrolka.

RYCHLÉ, SNADNÉ NASTAVENÍ A VÝMĚNY
Kompletní šroubovací řešení zahrnuje podavač šroubů a snadné nastavení One System pro všechny přední značky robotů.

ŠIROKÝ SORTIMENT VELIKOSTÍ A DÉLEK ŠROUBŮ
Pracuje se šrouby o velikosti od M1,6 do M6 s délkou až 50 mm. Změny na jiné typy nebo velikosti šroubů trvají jen několik minut, což zkracuje prostoje a zrychluje návratnost investic.

VESTAVĚNÉ OCHRANNÉ FUNKCE
Šrouby dlouhé až 30 mm se při pohybu zatahují dovnitř šroubováku. Je-li šroub vystaven nadměrné síle, aktivuje se nouzové vypnutí.

PRECIZNÍ NASTAVENÍ UTAHOVACÍHO MOMENTU
Rozsah regulace utahovacího momentu se pohybuje od 0,15 do 5 Nm, což zajišťuje konzistentní a přesné šroubování.

INTEGROVANÁ OSA
Když se robotické rameno přesouvá do polohy, šrouby se automaticky zatahují dovnitř nástroje, což omezuje potřebný pohyb ramena robotu a zjednodušuje programování.

CERTIFIKACE ESD
Vhodný pro montážní prostředí, včetně elektroniky.

Video s OnRobot Screwdriver

PAR_banner

PERSONAL AGENCY 4 ROBOTS 

PRONÁJEM spolupracujícÍCH ROBOTŮ

Rádi byste robotizovali nějakou konkrétní aplikaci ve Vašem výrobním procesu a nevíte, jak a kde začít a jak to celé ufinancovat?

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.