OnRobot Palletizer

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ VYHOVUJÍCÍ POTŘEBÁM PALETOVÁNÍ

Získejte přesně takové paletizační řešení, které potřebujete, díky tomuto modulárnímu, plně konfigurovatelnému systému. Paletizační řešení OnRobot Palletizer je vybaveno intuitivním paletizačním software OnRobot typu „krok za krokem“ a spolupracuje se všemi předními robotickými rameny. Nákladově efektivní systém lze konfigurovat s použitím libovolné kombinace prvků, včetně zdvihu s vysokým užitečným zatížením, a lze tak vytvořit 7. osu, pomůcku pro palety a univerzální uchopovač pro paletování. Stejně jako všechny ostatní produkty OnRobot je paletizační řešení Palletizer určeno k rychlému nasazení bez nutnosti úprav a nabízí rychlé programování i pro ty, kteří mají minimální zkušenosti s roboty či procesy.

  • Kompletní, konfigurovatelné a modulární paletizační řešení podporuje přední značky robotů a splňuje stávající požadavky na rozměry.
  • Intuitivní software typu „krok za krokem“ rychle programuje a překonfigurovává úkoly při paletování.
  • Automatická optimalizace pohybů robotů zkracuje dobu cyklu a prodlužuje životnost zařízení.
  • Elektrické řešení nabízí rychlé nasazení bez komplikovaného nastavování a nákladů na externí přívod stlačeného vzduchu.

Výhody a vlastnosti řešení OnRobot Palletizer

Kompletní systém je plně integrovaný do softwaru OnRobot Palletizing, a tak dochází k automatické detekci uchopovače a nastavení uchopovače lze upravovat v průběhu paletizace, přičemž nastavení uchopovače Lift100 se vypočítávají automaticky. Řešení OnRobot Palletizer je ideální pro nízkoobjemovou výrobu s vysokým počtem zakázek v aplikacích v potravinářském průmyslu, rychloobrátkové spotřební zboží, farmaceutické produkty a zdravotnické prostředky i pro širokou řadu skladových, logistických a výrobních prostředí.

Video s OnRobot palletizer

PAR_banner

PERSONAL AGENCY 4 ROBOTS 

PRONÁJEM spolupracujícÍCH ROBOTŮ

Rádi byste robotizovali nějakou konkrétní aplikaci ve Vašem výrobním procesu a nevíte, jak a kde začít a jak to celé ufinancovat?

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.