MiR Hook 250 TM

Výrobce: MIR, více než 60 instalací v ČR a SR

Zvyšte efektivitu interních přepravních úkolů pomocí mobilního robota MiR250 a nástavby MiR  Hook 250 s rozšířeným užitečným zatížením. MiR Hook 250 TM je uživatelsky přívětivý a efektivní modul pro plně automatizované vyzvedávání a tažení vozíků ve výrobním, logistickém a zdravotnickém prostředí.

Klíčové vlastnosti MiR Hook 250

 

  • Tažná síla: až 500 kg 
  • Úchopová výška: 80 mm – 350 mm
  • Hmotnost: 188 kg (včetně robota MiR250 bez baterie a nákladu)

MiR HOOK 250 TM

Ideální pro širokou škálu tažných prací

MiR Hook 250 TM je ideální pro širokou škálu tažných prací, jako je efektivní přesun těžkých produktů mezi místy ve výrobním závodě nebo skladu nebo stěhování prádla a potravinářských vozíků v nemocnicích. MiR250 Hook podporuje přepravu nákladů až do 500 kg (1100 liber) a poskytuje vzrušující nové možnosti vnitřní logistiky pro těžká nebo těžkopádná zavazadla.

Autonomně zvedá a vykládá vozíky

Robot MiR250 Hook identifikuje vozíky podle April Tags a autonomně je přepravuje, jak definujete. MiR250 Hook lze začlenit do flotily robotů MiR a lze jej snadno znovu nasadit, aby vyhovoval měnícím se požadavkům. Aktualizace poslání robota kdykoli je jednoduchá, pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a standardní komunikace přes Wi-Fi nebo Bluetooth získáte přístup k intuitivnímu ovládání robota.

Bezpečně manévruje mezi lidmi

S MiR Hook 250 TM jednoduše změříte svůj košík a vložíte data do softwaru. Vestavěné senzory, kamery a propracovaný software znamenají, že robot s MiR Hook 250 TM a vozíkem dokáže bezpečně manévrovat kolem lidí a překážek a dokonce může vyjíždět po rampách.

Vysoce uživatelsky přívětivý a flexibilní

MiR250 Hook používá nejnovější software pro optimální výstup. Kombinace MiR250 Hook je díky vylepšenému softwaru a silnější základně robota agilnější, díky čemuž je MiR250 Hook vylepšeným řešením AMR z hlediska výkonu, přesnosti a produktivity.

Video s MiR250 HOOK TM

PAR_banner

Pronájem robotů 

Rádi byste robotizovali nějakou konkrétní aplikaci ve Vašem výrobním procesu a nevíte, jak a kde začít a jak to celé ufinancovat?

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.