MiR Hook 100 TM

Zvyšte efektivitu interních přepravních úkolů pomocí mobilního robota MiR100 Hook s rozšířeným užitečným zatížením. MiR Hook 100 TM je uživatelsky přívětivý a efektivní modul pro plně automatizované vyzvedávání a tažení vozíků ve výrobním, logistickém a zdravotnickém prostředí.

  • Tažná síla: do 300 kg (s robotem MiR100) 
  • Poloměr otáčení s vozíkem: délka robota + délka vozíku + 550 mm
  • Poziční přesnost: +/- 200 mm, 10° z centra definované pozice
  • Úchopová výška: 50 mm – 390 mm (programovatelná)
  • Hmotnost: 98 kg (včetně robota MiR100)
  • Komunikační rozhraní: Wi-Fi (dual band), Bluetooth, USB, Ethernet

Mir Hook 100 TM

Ideální pro širokou škálu tažných prací

MiR Hook 100 TM je ideální pro širokou škálu tažných prací, jako je například efektivní přemisťování těžkých produktů mezi místy ve výrobním zařízení nebo skladu nebo přemísťování prádla a potravinářských vozíků v nemocnicích. MiR Hook 100 TM podporuje přepravu nákladu až do 300 kg a poskytuje tak nové možnosti interní logistiky pro těžká nebo těžkopádná nákladní vozidla.

Autonomně zvedá a vykládá vozíky

MiR Hook 100 TM identifikuje vozíky podle značek QR a autonomně je přepravuje podle vaší definice. MiR100 s MiR Hook 100 TM může být začleněn do flotily robotů MiR a lze jej snadno přesunout, aby splnil měnící se požadavky. Aktualizace poslání robota je jednoduchá, pomocí smartphonu, tabletu nebo počítače.

Bezpečné manévry mezi lidmi

S MiR Hook 100 TM jednoduše změříte délku košíku a vložíte data do programu. Vestavěné senzory, kamery a sofistikovaný software zaručují, že robot MiR Hook 100 TM s vozíkem dokáže bezpečně manévrovat kolem lidí a překážek.

Při provozu robotů MiR není třeba v podniku měnit stávající rozvržení, protože funkce navádění pomocí magnetů nebo QR kódů je nahrazena sofistikovaným navigačním softwarem. Stačí jednoduše stáhnout CAD soubory půdorysu místností do robotu nebo pomocí vlastních laserových skenerů vytvořit mapy místností. Zdlouhavá implementace je takto během chvíle vytvořena a robot je připraven k práci.

Video s Mir Hook 100 TM

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.