MiR Charge 48V

MiR Charge 48V je plně automatická nabíjecí stanice, která umožňuje robotům MiR250, MiR500 a MiR1000 autonomně nabíjet baterie podle potřeby. Tato malá, nenápadná nabíjecí stanice využívá standardní napájení a lze ji snadno integrovat do téměř jakéhokoli prostředí.

 

  • Délka: 630 mm
  • Hloubka: 200 mm (s nabíjecí deskou 480 mm)
  • Výška: 320 mm
  • Hmotnost: 21 kg
  • Napájení (vstup): 230 VAC, 50-60 Hz
  • Napájení (výstup): 48 VDC, max. 40 A

Mir Charge 48V

Nechte roboty běžet nepřetržitě

Vaše roboty MiR250, MiR500 a MiR1000 nikdy nevybijí energii během práce. MiR Charge 48V je plně automatická nabíjecí stanice, která nabízí flexibilní možnosti nasazení podle vašich potřeb.

Spolupracuje s flotilou MiR 

Robot se autonomně vrací do nabíjecí stanice a připojuje se, když jeho baterie klesne pod stanovené limity. Může být také naprogramován tak, aby se pravidelně dobíjel mezi dodávkami, například když se vrací do skladu nebo jede ze skladu, což umožňuje robotovi běžet téměř nepřetržitě. MiR Charge 48V plně nabije robota MiR250, MiR500 nebo MiR1000 přibližně za jednu hodinu. Pokud je pomocí MiR Fleet nasazeno více robotů, systém vyhodnocuje úroveň baterií a zatížení úloh, optimalizuje využití a dobíjení, aby flotilu udržel nepřetržitě v provozu.

Diskrétní a snadná instalace

Instalace MiR Charge 48V se snadno a nenápadně instaluje do vašeho zařízení. Používá standardní vývody napájení a jeho nízký profil a malý rozměr vám poskytují další flexibilitu v tom, jak napájíte a nasazujete svůj mobilní robot.

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.