MiR Charge 24V

Společnost Mobile Industrial Robots je předním výrobcem autonomních mobilních robotů. MiR Charge 24V je plně automatická nabíjecí stanice, která umožňuje robotům MiR autonomně nabíjet baterie podle potřeby. Tato malá, nenápadná nabíjecí stanice využívá standardní napájení a lze ji snadno integrovat do téměř jakéhokoli prostředí.

  • Délka: 580 mm
  • Hloubka: 120 mm
  • Výška: 300 mm
  • Hmotnost: 10,5 kg
  • Napájení (vstup): 230 V AC, 50-60 Hz
  • Napájení (výstup): 24 V DC, max. 25 A

Mir Charge 24V

Nechte roboty běžet nepřetržitě

Váš robot MiR100 nebo MiR200 se během práce nikdy nevybije. MiR Charge 24V je plně automatická nabíjecí stanice, která nabízí flexibilní možnosti nasazení podle vašich potřeb.

Spolupracuje s flotilou MiR 

Robot se autonomně vrací do nabíjecí stanice a připojuje se, když jeho baterie klesne pod stanovené limity. Může být také naprogramován tak, aby se pravidelně dobíjel mezi dodávkami, například když se vrací do skladu, což umožňuje robotovi běžet téměř nepřetržitě. Nabíjení MiR 24 V plně nabije robota MiR přibližně za dvě hodiny. Pokud je pomocí MiR Fleet nasazeno více robotů, systém vyhodnocuje úroveň baterií a zatížení úloh, optimalizuje využití a dobíjení, aby flotilu udržel nepřetržitě v provozu.

Diskrétní a snadná instalace

Instalace MiR Charge 24V se snadno a nenápadně instaluje. Používá standardní napájení a jeho nízký profil a malý rozměr vám poskytují další flexibilitu v tom, jak napájíte a nasazujete svůj mobilní robot. 

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.