Robotické rameno UR5E

Výrobce: UR, více než 400 instalací v ČR a SR

Společnost Universal Robots se zavázala dodávat bezpečné, flexibilní a snadno použitelné spolupracující (collaborative) roboty podnikům všech velikostí po celém světě. Vyvíjí roboty, které automatizují opakující se monotónní procesy a zvyšují jejich efektivitu. Tímto způsobem pomáhají výrobním oddělením přiřadit jejich zaměstnance na pracovní pozice se zajímavější a hodnotnější náplní práce – pomáhají tak vytvářet pracovní místa, která zaměstnancům přináší nové možnosti a společnosti tak přidávají další hodnotu.

Klíčové vlastnosti UR5e

  • Rádius: 850 mm
  • Nosnost: 5 kg
  • Opakovatelnost: 0,03 mm
  • Hmotnost: 20,6 kg

S lehkým, flexibilním a spolupracujícím (collaborative) průmyslovým robotem UR5e od společnosti Universal Robots můžete automatizovat opakované a nebezpečné úkoly se zatížením do 5 kg. UR5e se ideálně hodí k automatizaci kooperativních procesů s nízkou hmotností, jako jsou odebírání, ukládání a testování.

Fotogalerie universal Robots – 6-ti osá robotická ramena

PAR_banner

PERSONAL AGENCY 4 ROBOTS 

PRONÁJEM spolupracujícÍCH ROBOTŮ

Rádi byste robotizovali nějakou konkrétní aplikaci ve Vašem výrobním procesu a nevíte, jak a kde začít a jak to celé ufinancovat?

CURRICULUM VITAE

POZICE: svářeč, brusič, podavač …

Jméno: Robot URe
Příjmení: Spolupracující
Datum narození: 2018
Místo narození: Dánsko, Odense
Rodiče: Roboty UR od r. 2008
Telefon: +420 541 225 215
E-mail
Adresa: Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno

CV Universal Robots

Typ pracovního poměru
plný úvazek s neomezenou pracovní dobou, 24 hodin/7 dní v týdnu.

Vzdělání
plnohodnotné s možností okamžitého zvyšování aprobace dle potřeby.

Praxe
v mnoha oborech, např. ve strojírenství, elektrotechnice, stavebnictví, potravinářství, nábytkářství, v průmyslu dřevozpracujícím, farmaceutickém, chemickém, papírenském, polygrafickém a dalších.

Jazykové znalosti
čeština, angličtina, němčina, dánština a několik dalších jazyků.

Řidičský průkaz A, B, C, T (nepotřebuji, ale řídit umím perfektně)
pokud je třeba, vždy bezpečně dojedu na místo určení bez jakéhokoliv pozemního značení, překážkám se vyhýbám.

Technické znalosti a dovednosti
Díky své konstrukci 6-osého robotického ramena, snadné manipulaci, výborným bezpečnostním prvkům (umožňujícím práci v blízkosti lidí) a jednoduchému programování jsem ideálním pomocníkem ve výrobním procesu. Zvládám automatizaci stále se opakujících úkonů, umím usnadnit a zefektivnit kroky, které nejsou náročné na školení obsluhy a pomoci tak využít lidské zdroje pro náročnější a lidsky příjemnější práce.Díky své konstrukci 6-osého robotického ramena, snadné manipulaci, výborným bezpečnostním prvkům (umožňujícím práci v blízkosti lidí) a jednoduchému programování jsem ideálním pomocníkem ve výrobním procesu. Zvládám automatizaci stále se opakujících úkonů, umím usnadnit a zefektivnit kroky, které nejsou náročné na školení obsluhy a pomoci tak využít lidské zdroje pro náročnější a lidsky příjemnější práce.

Maximální dosah: 500 – 1300 mm
Spotřeba: 300 – 615 W
Maximální zatížení: 3 – 16 kg
Rychlost koncového nástroje: průměrně 1 m/s
Bezpečnost: 17 nastavitelných bezpečnostních funkcí
Hlučnost: méně než 65 dB
Montáž: libovolná
Hmotnost: 11,2 – 33,5 kg
Umím svářet, osazovat, brousit, leštit, obsluhovat CNC, zvládám úkony v logistice a další.

Komunikuji přes
PROFINET, Modbus TCP, Ethernet/IP, digitální i analogové vstupy/výstupy, USB 2.0, USB 3.0

Zvládám Operační systémy
Linux

Kdo jsem
jsem nekuřák, genderově neprofilovaný a nezatížený žádnými předsudky. Jsem rychlý a spolehlivý. Neustále zvyšuji svoji aprobaci. Mám neomezené možnosti a mojí doménou je stálá kvalita výkonů.

Co nepožaduji
nepožaduji mzdu za práci, přestávky na jídlo a odpočinek, na kávu, mimo plánovaných provozních servisních intervalů. Nepožaduji mobil, automobil, notebook, studánku s pitnou vodu, kávovar, kuchyňku s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, WC – M ani WC – Ž, stravenky, plavenky ani další firemní benefity, pochvaly nadřízených včetně diplomů, verbálního a věcného ocenění.

Co nepotřebuji
nepotřebuji STK, emise, vstupní a výstupní lékařskou prohlídku, školení BOZP, referentské zkoušky, školení na novinky, schůze a pracovní porady, topení v zimě, klimatizaci v létě. Nepotřebuji dovolenou, kapra na Vánoce ani kolekci na stromeček.

Mezi mé záliby rozhodně nepatří
mobbing, sexuální obtěžování, šikana, bossing, staffing, stalking, surfing po internetu, kreativnost v tvorbě potíží, donášení nadřízeným, stávky, zakládání odborů, zbytečné rozmluvy ani pomluvy, alkohol, drogy tvrdé i měkké a cigarety, včetně dalších nespecifikovaných neřestí.

Požaduji pouze
Software na úrovni mojí profese a požadované výkonnosti, připojení elektro 230 VAC, teplotu okolí 0 – 50 °C, vlhkost 90 % RH (nekondenzující), jasně vymezené a definované požadavky na výkon a prostor pro práci, slušné zacházení a Váš vlídný úsměv.

 

Naši obchodníci se Vám rádi budou věnovat

Najeďte myší na region a zjistíte na koho se můžete obrátit.

Video s universal Robots

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.