MiR600

Výrobce: MIR, více než 60 instalací v ČR a SR

Společnost Mobile Industrial Robots je předním výrobcem autonomních mobilních robotů. MiR600 je bezpečný, investičně nenáročný mobilní spolupracující robot (Collaborative robot) pro rychlou automatizaci vaší interní firemní logistiky. Robot optimalizuje pracovní toky tím, že odbřemení vaše pracovníky, kteří se namísto tlačení vozíků a doručování zásilek mohou zaměřit na práci s vyšší přidanou hodnotou. Tím dojde ke zvýšení produktivity ve výrobě a redukci nákladů.

Klíčové vlastnosti MiR600

  • Nosnost: 600 kg
  • Poziční přesnost: do polohy +/- 100 mm, na marker +/- 3-10mm
  • Maximální rychlost: 2 m/s
  • Rychlost nabíjení: 10-90% kapacity za 45 minut
  • Nabíjení / výdrž: 15 minut / 2 h 45 m, 30 minut / 5 h 45 m
  • Hmotnost: 229 kg bez baterie a nákladu
  • Komunikační rozhraní: Wi-Fi (dual band), Ethernet

MiR600

Bezpečné a efektivní manévrování

Spolupracující robot (Collaborative robot) MiR600 bezpečně manévruje kolem lidí a fyzických překážek. Díky pokročilé technologii a sofistikovanému softwaru robot automaticky naviguje, aby našel nejefektivnější cestu do cíle. Když narazí na překážky, automaticky se přesměruje, aby se předešlo nákladným prodlevám v logistických procesech.

MiR600 je vybaven nejnovější technologií laserového skenování, která poskytuje 360stupňový obraz pro optimální bezpečnost. 3D kamery mají pro detekci palet dosah 30–2 000 mm nad úrovní podlahy.

Robustní robot pro průmysl

MiR600 je první AMR s hodnocením IP52 na trhu společně s dalšími těžkými roboty MiR, velmi výkonným MiR1350. Se zvýšenou schopností odolávat prachovým částicím a kapalinám lze mobilního robota používat ve více prostředích, například může jezdit blízko otevřených bran nebo jiných míst, kde je vystaven kapkám vody a nečistotám.

Optimalizujte přepravu palet bez změny rozložení zařízení

Díky MiR600 Pallet Lift zvedá MiR600, přepravuje a vykládá palety autonomně, což uvolňuje zaměstnance pro hodnotnější úkoly. Při ovládání MiR600 není třeba měnit rozložení zařízení, protože funkci vodičů, magnetů nebo QR kódů nahrazuje důmyslný navigační software. Pro rychlou a efektivní implementaci lze do robota nahrát vaše rozvržení plochy například pomocí CAD souboru.

Vysoce uživatelsky přívětivý a flexibilní

Uživatelsky přívětivý MiR600 vám poskytuje plnou kontrolu nad robotem od samého začátku. MiR600 se ovládá pomocí intuitivního rozhraní MiR Robot Interface prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo PC a lze jej naprogramovat bez předchozích zkušeností. Robot lze také integrovat do vašeho systému ERP pro plně automatizované řešení.

Díky možnosti rychlé a snadné integrace různých špičkových modulů může být MiR600 vybaven paletovými vidlicemi, dopravníky, robotickým ramenem nebo dalšími možnostmi pro podporu široké škály aplikací.

Video s MiR600

PAR_banner

Pronájem robotů 

Rádi byste robotizovali nějakou konkrétní aplikaci ve Vašem výrobním procesu a nevíte, jak a kde začít a jak to celé ufinancovat?

CURRICULUM VITAE

POZICE: SKLADNÍK / LOGISTIK

Jméno: Robot MiR
Příjmení: Spolupracující (AMR)
Datum narození: od r. 2015
Místo narození: Dánsko, Odense
Rodiče: Roboty MiR od r. 2013
Telefon: +420 541 225 215
E-mail
Adresa: Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno

All MiR robots

Typ pracovního poměru
plný úvazek s neomezenou pracovní dobou, 24 hodin/7 dní v týdnu.

Vzdělání
plnohodnotné s možností okamžitého zvyšování aprobace dle potřeby.

Praxe
v mnoha oborech, např. ve strojírenství, elektrotechnice, stavebnictví, potravinářství, nábytkářství, v průmyslu dřevozpracujícím, farmaceutickém, chemickém, papírenském, polygrafickém a dalších.

Jazykové znalosti
čeština, angličtina, němčina, dánština a několik dalších jazyků.

Řidičský průkaz A, B, C, T (nepotřebuji, ale řídit umím perfektně)
pokud je třeba, vždy bezpečně dojedu na místo určení bez jakéhokoliv pozemního značení,  překážkám se vyhýbám.

Technické znalosti a dovednosti
Jsem bezpečný, investičně nenáročný mobilní spolupracující robot (Collaborative robot) pro rychlou automatizaci interní firemní logistiky. Velmi rychle  a snadno se umím zapojit do procesu. Optimalizuji pracovní toky tím, že odbřemením vaše pracovníky, kteří se namísto tlačení vozíků a doručování zásilek mohou zaměřit na práci s vyšší přidanou hodnotou. Umím tak zvýšit produktivitu ve výrobě a redukci nákladů.

Komunikuji přes
WiFi s vlastním routerem, Ethernet s protokolem Modbus, digitální vstupy/výstupy, Bluetooth, USB.

Zvládám Operační systémy
MS Windows XP/Vista/7, MS Windows 8/10, Android, iOS.
Snadno se programuji a ovládám přes PC, tablet nebo mobilní telefon.

Kdo jsem
jsem nekuřák, genderově neprofilovaný a nezatížený žádnými předsudky. Jsem rychlý a spolehlivý. Neustále zvyšuji svoji aprobaci. Mám neomezené možnosti a mojí doménou je stálá kvalita výkonů.

Co nepožaduji
nepožaduji mzdu za práci, přestávky na jídlo a odpočinek, na kávu, mimo plánovaných provozních servisních intervalů. Nepožaduji mobil, automobil, notebook, studánku s pitnou vodu, kávovar, kuchyňku s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, WC – M ani WC – Ž, stravenky, plavenky ani další firemní benefity, pochvaly nadřízených včetně diplomů, verbálního a věcného ocenění.

Co nepotřebuji
nepotřebuji STK, emise, vstupní a výstupní lékařskou prohlídku, školení BOZP, referentské zkoušky, školení na novinky, schůze a pracovní porady, topení v zimě, klimatizaci v létě. Nepotřebuji dovolenou, kapra na Vánoce ani kolekci na stromeček.

Mezi mé záliby rozhodně nepatří
mobbing, sexuální obtěžování, šikanu, bossing, staffing, stalking, surfing po internetu, kreativnost v tvorbě potíží, donášení nadřízeným, stávky, zakládání odborů, zbytečné rozmluvy ani pomluvy, alkohol, drogy tvrdé i měkké a cigarety, včetně dalších nespecifikovaných neřestí.

Požaduji pouze
Software na úrovni mojí profese a požadované výkonnosti, připojení elektro 230 VAC, teplotu okolí 5 – 40 °C, vlhkost 10 – 95 % RH (nekondenzující), jasně vymezené a definované požadavky na výkon a prostor pro práci, slušné zacházení a Váš vlídný úsměv.

 

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.