MiR1350

Výrobce: MIR, více než 60 instalací v ČR a SR

Společnost Mobile Industrial Robots je předním výrobcem autonomních mobilních robotů. MiR1350 je bezpečný, investičně nenáročný mobilní spolupracující robot (Collaborative robot) pro rychlou automatizaci vaší interní firemní logistiky. Robot optimalizuje pracovní toky tím, že odbřemení vaše pracovníky, kteří se namísto tlačení vozíků a doručování zásilek mohou zaměřit na práci s vyšší přidanou hodnotou. Tím dojde ke zvýšení produktivity ve výrobě a redukci nákladů.

Klíčové vlastnosti MiR1350

  • Nosnost: 1350 kg
  • Poziční přesnost: na marker +/- 2-20 mm
  • Maximální rychlost: 1,2 m/s
  • Rychlost nabíjení: 10-90% kapacity za 46 minut s MiR Charge 48V
  • Nabíjení / výdrž: 15 minut / 3 h bez nákladu / 2 h 15 m při maximálním zatížení
    30 minut / 6 h 15 m bez nákladu / 4 h 50 m při maximálním zatížení
  • Hmotnost: 233 kg bez baterie a nákladu
  • Komunikační rozhraní: Wi-Fi (dual band), Ethernet

MiR1350

Maximalizujte svou efektivitu

S užitečným zatížením 1350 kg (3000 liber) je MiR1350 dosud nejvýkonnějším AMR od Mobile Industrial Robots a umožňuje vám maximalizovat efektivitu vašich logistických operací. S MiR1350 můžete efektivně automaticky přesouvat velmi těžké náklady a palety.

Automatizace přepravy palet

MiR1350 má, se speciálně navrženými zvedáky palet od MiR, schopnost automaticky vyzvedávat, přepravovat a doručovat palety. Díky tomu je spolupracující robot (Collaborative robot) bezpečnou alternativou k tradičním vysokozdvižným vozíkům a nákladním vozidlům, které si mnoho společností přeje dostat pryč z výrobního závodu, protože často představují bezpečnostní riziko. MiR1350 současně nevyžaduje žádnou provozní posádku na rozdíl od tradičnějších vysokozdvižných vozíků, a proto optimalizuje přepravu palet a dává zaměstnancům čas na produktivnější úkoly.

Flexibilita a uživatelská přívětivost zvyšují počet aplikací

Uživatelsky přívětivý MiR1350 vám dává plnou kontrolu nad robotem od samého začátku. MiR1350 je ovládán intuitivním rozhraním MiR Robot Interface prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo počítače a lze jej naprogramovat bez předchozích zkušeností. Robot lze integrovat do vašeho systému ERP, což vám dává příležitost vytvářet plně automatizovaná řešení. Kromě toho může být robot součástí MiR Fleet společně se zbytkem robotů MiR, takže různé roboty lze provozovat ve stejné flotile.

Podle své potřeby můžete rychle a snadno měnit špičkové moduly MiR1350, které mohou být například vybaveny paletovými vidlicemi, dopravníky, robotickým ramenem nebo jinými aplikacemi.

Efektivní a bezpečná navigace optimalizuje logistiku

Autonomní MiR1350 bezpečně manévruje kolem všech druhů překážek a pokud člověk vyjde přímo před něj, zastaví se. Díky pokročilé technologii a sofistikovanému softwaru může robot autonomně navigovat a vybrat si nejefektivnější trasu do cíle. Když narazí na překážky, robot se automaticky přesměruje a může přesměrovat, aby zabránil zastavení nebo zpoždění dodávky materiálu. 

MiR1350 je vybaven nejnovější technologií laserového skeneru a má optimální bezpečnost s 360 stupňovým viděním kolem sebe. Dvě 3D kamery vpředu umožňují robotovi vidět od 30 do 2 000 mm. nad podlahou a dva senzory v každém rohu přispívají k schopnosti robota vidět palety a další překážky, které jsou tak nízké, že je pro roboty jinak obtížné detekovat.

Síla leží uvnitř – robustní robot pro průmyslové použití

MiR1350 je první AMR s krytím IP52 na trhu. To znamená, že má vylepšené a chráněné součásti, takže odolává prachovým částicím a kapalinám. MiR1350 lze použít ve více prostředích, protože může jet blízko otevřených bran nebo jiných míst, kde je vystaven kapkám vody a nečistotám. MiR1350 je navržen tak, aby vyhovoval nejvyšším dostupným bezpečnostním standardům – ISO3691-4, čímž je lepší než ostatní AMR na trhu.

Video s MiR1350

PAR_banner

Pronájem robotů 

Rádi byste robotizovali nějakou konkrétní aplikaci ve Vašem výrobním procesu a nevíte, jak a kde začít a jak to celé ufinancovat?

CURRICULUM VITAE

POZICE: SKLADNÍK / LOGISTIK

Jméno: Robot MiR
Příjmení: Spolupracující (AMR)
Datum narození: od r. 2015
Místo narození: Dánsko, Odense
Rodiče: Roboty MiR od r. 2013
Telefon: +420 541 225 215
E-mail
Adresa: Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno

All MiR robots

Typ pracovního poměru
plný úvazek s neomezenou pracovní dobou, 24 hodin/7 dní v týdnu.

Vzdělání
plnohodnotné s možností okamžitého zvyšování aprobace dle potřeby.

Praxe
v mnoha oborech, např. ve strojírenství, elektrotechnice, stavebnictví, potravinářství, nábytkářství, v průmyslu dřevozpracujícím, farmaceutickém, chemickém, papírenském, polygrafickém a dalších.

Jazykové znalosti
čeština, angličtina, němčina, dánština a několik dalších jazyků.

Řidičský průkaz A, B, C, T (nepotřebuji, ale řídit umím perfektně)
pokud je třeba, vždy bezpečně dojedu na místo určení bez jakéhokoliv pozemního značení,  překážkám se vyhýbám.

Technické znalosti a dovednosti
Jsem bezpečný, investičně nenáročný mobilní spolupracující robot (Collaborative robot) pro rychlou automatizaci interní firemní logistiky. Velmi rychle  a snadno se umím zapojit do procesu. Optimalizuji pracovní toky tím, že odbřemením vaše pracovníky, kteří se namísto tlačení vozíků a doručování zásilek mohou zaměřit na práci s vyšší přidanou hodnotou. Umím tak zvýšit produktivitu ve výrobě a redukci nákladů.

Komunikuji přes
WiFi s vlastním routerem, Ethernet s protokolem Modbus, digitální vstupy/výstupy, Bluetooth, USB.

Zvládám Operační systémy
MS Windows XP/Vista/7, MS Windows 8/10, Android, iOS.
Snadno se programuji a ovládám přes PC, tablet nebo mobilní telefon.

Kdo jsem
jsem nekuřák, genderově neprofilovaný a nezatížený žádnými předsudky. Jsem rychlý a spolehlivý. Neustále zvyšuji svoji aprobaci. Mám neomezené možnosti a mojí doménou je stálá kvalita výkonů.

Co nepožaduji
nepožaduji mzdu za práci, přestávky na jídlo a odpočinek, na kávu, mimo plánovaných provozních servisních intervalů. Nepožaduji mobil, automobil, notebook, studánku s pitnou vodu, kávovar, kuchyňku s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, WC – M ani WC – Ž, stravenky, plavenky ani další firemní benefity, pochvaly nadřízených včetně diplomů, verbálního a věcného ocenění.

Co nepotřebuji
nepotřebuji STK, emise, vstupní a výstupní lékařskou prohlídku, školení BOZP, referentské zkoušky, školení na novinky, schůze a pracovní porady, topení v zimě, klimatizaci v létě. Nepotřebuji dovolenou, kapra na Vánoce ani kolekci na stromeček.

Mezi mé záliby rozhodně nepatří
mobbing, sexuální obtěžování, šikanu, bossing, staffing, stalking, surfing po internetu, kreativnost v tvorbě potíží, donášení nadřízeným, stávky, zakládání odborů, zbytečné rozmluvy ani pomluvy, alkohol, drogy tvrdé i měkké a cigarety, včetně dalších nespecifikovaných neřestí.

Požaduji pouze
Software na úrovni mojí profese a požadované výkonnosti, připojení elektro 230 VAC, teplotu okolí 5 – 40 °C, vlhkost 10 – 95 % RH (nekondenzující), jasně vymezené a definované požadavky na výkon a prostor pro práci, slušné zacházení a Váš vlídný úsměv.

 

Nabízená řešení

Vzhledem k více než 300 instalací robotů v uplynulých 3 letech jsme se rozhodli využít naše zkušenosti a ušetřit Vaše náklady na nákladné integrace.
Proto jsme připravili 7 typizovaných integrací robotických ramen od Universal Robots a dvě s autonomními roboty od Mobile Industrial Robots, a aby to bylo uživatelsky přívětivější, rozhodli jsme se jim dát jména.

Abychom Vám nástup do robotiky, který je nevyhnutelný, ještě více ulehčili, můžete využít naše financování robotů a robotických integrací na splátky.

Bohdan Podavač

Bohdan Podavač

Zakládání sypaných součástek

UVC čistič

Viktor Čistič

Automatický desinfekční robot

Jirka Zakladač

Jirka Zakladač

Specialista na THT komponenty

Tonda Svářeč

Tonda Svářeč

Přesné robotické sváření

Alex Zakladač

Alex Zakladač

Robotické testování desek

Čestmír Paletovač

Čestmír Paletovač

Flexibilní robotické pracoviště

James Zásobovač

James Zásobovač

Logistika s umělou inteligencí

Honza Zakladač

Honza Zakladač

Robotická obsluha CNC

Brusič Tomáš

Brusič Tomáš

Broušení a leštění povrchů

nabizena_reseni_kontrolorka_verka

Věrka Kontrolorka

Automatizovaná rozměrová kontrola dílů

Potřebujete více informací? 

Napište nám nebo zavolejte. Máme řešení i pro Vás.