Rádi bychom vás informovali o velkém milníku pro Amtech. Od roku 2017 jsme dokázali prodat již více než 500 robotů Universal Robots, což je pro nás obrovský úspěch, na který jsme velmi hrdí. Chceme touto cestou poděkovat všem našim zákazníkům za důvěru v roboty Universal Robots, které jsou nyní důležitou součástí mnoha firem v různých odvětvích průmyslu.

Tento úspěch by nebyl možný bez našeho týmu, který se podílel na prodeji a integraci těchto robotů. Jsme pyšní na to, že jsou roboti schopni pomoci v průmyslových aplikacích, zlepšit efektivitu výroby a zvýšit bezpečnost práce.

Děkujeme našim zaměstnancům za tvrdou práci a oddanost, které nám umožnily dosáhnout tohoto milníku. A také děkujeme všem našim zákazníkům za to, že se s námi podělili o své výzvy a cíle, které nás motivují ke stále lepším výkonům.
Tento úspěch nás ještě více motivuje k další práci a k vytváření inovativních řešení pro vás – naše zákazníky. Děkujeme vám za to, že jste s námi na této cestě a těšíme se na další spolupráci.