Autonomní mobilní roboti (AMR)

Automatizovaná řízená vozidla (AGV) v novém pojetí
Automatizovaná řízená vozidla (AGV) jsme od základu přepracovali a naše vozidla považujeme za revoluční vývoj AGV. Inteligence našich logistických robotů se vyhýbá investicím do infrastruktury, jako je software pro správu vozového parku nebo orientační body. Jsme přesvědčeni, že autonomní mobilní roboty (AMR) jsou AGV zítřka. AGILOX je nabízí již dnes.

AGILOX OCF

Robustní řešení pro manipulaci s těžšími paletami. AGILOX OCF je ideálním řešením, když potřebujete přemístit těžké palety. Díky vysoce robustní konstrukci a integrovanému vysokozdvižnému vozíku vám AGILOX OCF nabízí maximální výkon při manipulaci s paletami do hmotnosti 1500 kg.

AGILOX ONE

Všestranný pomocník. Uveze až 1000 kg a lze jej použít v úzkých uličkách. Agilox ONE je k dispozici ve třech délkách vidlic nebo alternativně bez středové patky. Více variant, jedno řešení – ONE! Tři délky vidlic – 1400, 1600 a 1800 mm. Delší vidlice využijete, pokud potřebujete přemístit větší a atypické palety nebo vozíky. Díky všesměrovému pohybu jsou nároky na manipulační prostor minimální.

AGILOX ODM

Inteligentní přeprava vozíků. AGILOX ODM je vysoce flexibilní řešení pro manipulaci se všemi typy vozíků. Díky všesměrovému pohybu a integrovanému vysokozdvižnému vozíku umožňuje AGILOX ODM snadný a efektivní přesun vozíků. Díky tomu jsou nároky na prostor minimální – a to i v úzkých prostorách.

Navrhneme Vám řešení pro inteligentní logistiku

Roste vaše firma a chytré plánování přepravy materiálu je pro vás klíčové? Chcete mít přehled o tom, kde a kdy se co přepravuje? Ideálním řešením by mohla být inteligentní logistika – pojďme si společně projít vaše možnosti. Kontaktujte nás!