AGILOX OPS – inteligentní logistika

Inteligentní dopravní systém s nosností až 1 500 kg

AGILOX OPS je flexibilní platforma pro autonomní mobilní roboty (AMR), navržená pro rychlou přepravu těžkých nákladů v úzkých uličkách a stísněných prostorech. S maximální nosností 1500 kg a rychlostí až 1,9 m/s je ideální pro efektivní logistiku a materiálový tok. Díky omnidirekčnímu pohonu a kompaktnímu designu exceluje v manévrovatelnosti. Systém X-SWARM umožňuje robotům vzájemně komunikovat pro inteligentní rozhodování a nepřetržitý tok materiálu, dokonce i při výpadku jednoho z vozidel.

VÝKONNÁ A FLEXIBILNÍ PLATFORMA AMR POSOUVÁ HRANICE NA NOVOU ÚROVEŇ

1500 kg

Maximální nosnost

100 mm

Maximální zdvih

1,9 m/s

Maximální rychlost

2000 mm

Poloměr otočení

AGILOX_OPS

AGILOX OPS

Model AGILOX OPS
Velikost nákladu 1200 x 800 mm
Rozměry 1300 x 930 x 300 mm
Hmotnost 400 kg
Maximální rychlost 1.9 m/s
Maximální nosnost 1500 kg
Maximální zdvih 100 mm
Poloměr otočení 2000 mm
Minimální šířka průjezdu 1500 mm
Minimální šířka uličky 1600 mm

 

TĚŽKÉ NÁKLADY V ÚZKÝCH ULIČKÁCH

AGILOX OPS je navržen pro rychlý přesun těžkých nákladů na standardizovaných a individuálních nosičích v úzkých uličkách a stísněných prostorech.

INDIVIDUÁLNÍ NOSIČE NÁKLADU

OPS je plošinové vozidlo, které může díky standardizovaným rozhraním pojmout různé přídavné zařízení pro manipulaci s nákladem. Tato flexibilita umožňuje širokou škálu aplikací a snadné přizpůsobení nosičům nákladu pro přepravu podle přání zákazníka.

MAXIMÁLNÍ ZABEZPEČENÍ

Překážka před vámi? Pro naše autonomní mobilní roboty AGILOX žádný problém! Pomocí bezpečnostních laserových skenerů a volitelného vyhýbání se překážkám se naše vozidla přesně pohybují ve svém okolí. Jako bezpečnostní prvek se navíc na zemi používají různé světelné body, které signalizují, že se blíží vozidlo AGILOX.

VŠESMĚROVÝ POHON

AGILOX OPS se čtyřmi všesměrovými pohonnými jednotkami a kompaktní konstrukcí je ideální pro úzké uličky. Díky své konstrukci a všesměrovému systému pohonu může pracovat i ve stísněných prostorách, což z něj činí ideální řešení pro stávající výrobní provozy.

agilox_pronajem_ruka_01

Pronájem robotů AGILOX

 

DÉLKA PRONÁJMU: 1-5 let

V CENĚ: nastavení aplikace, pravidelné servisní kontroly, poradenství

IDEÁLNÍ PRO: všechny firmy, které mohou bez větších vstupních investic rychle automatizovat své logistické provozy a postupně rozšiřovat AMR technologii na základě vlastních zkušeností

MOŽNOST ODKUPU ROBOTA PO UKONČENÍ PRONÁJMU

NEJNOVĚJŠÍ ČLEN RODINY PRODUKTŮ AGILOX

AGILOX OPS doplňuje stávající portfolio řešení o výkonnou a flexibilní platformu AMR.
Autonomní robot je určen k rychlému přesunu těžkých nákladů na standardizovaných a individuálních nosičích v úzkých uličkách a stísněných prostorech.

Viděli jste dost? Máte zájem o více informací?

Video s Agilox