Energetický systém pro logistické roboty AGILOX je výjimečný: využívá technologii LiFePO4 a integrovanou koncepci nabíjení.

AGILOX je vhodný pro krátké nabíjení s vysokými proudy. To znamená, že každou logistickou přestávku bez přepravního příkazu – i kdyby trvala jen několik vteřin – využije AGILOX k dobití pro případ, že by potřeboval na cestě více šťávy. Pokud nabíjecí sloty nejsou právě volné, není to problém: pro 4-5 hodin provozu se AGILOX nabije za méně než 15 minut. Přenos energie probíhá kontaktně pomocí malé nabíjecí desky při stejnosměrném proudu 48 V (VDC) / 80 A. Na primární straně je vyžadováno třífázové napětí 400 V s pojistkami 16 A – snadno připojitelné přes evropské zásuvkové svorky.

Baterie, nabíjecí systém a systém BMS (integrovaný systém správy baterie) jsou certifikovány podle normy UN38.3, která zajišťuje ochranu lithium-iontových baterií během celého životního cyklu z hlediska bezpečnosti (vnitřní zkrat) a kvality (přebíjení/přebíjení).

OTEVŘENÁ ROZHRANÍ – DŮLEŽITÁ SOUČÁST PRŮMYSLU 4.0

Algoritmus umělé inteligence AGILOX interaguje se svým okolím. S lidmi prostřednictvím tlačítek Easy Buttons, se stroji a branami prostřednictvím modulu AGILOX IO nebo s jinými systémy prostřednictvím standardizovaného rozhraní JSON/Webservice.

V systému AGILOX se rozhraní HMI (Human Machine Interface) zobrazuje ve webovém prohlížeči a je kdykoli přístupné. Díky tomu je automatizace logistiky ještě jednodušší.

AGILOX je dokonalým řešením pro automatizaci vaší logistiky. Je bezpečný, flexibilní a snadno se používá.

agilox_charging

Navrhneme Vám řešení pro inteligentní logistiku

Roste vaše firma a chytré plánování přepravy materiálu je pro vás klíčové? Chcete mít přehled o tom, kde a kdy se co přepravuje? Ideálním řešením by mohla být inteligentní logistika – pojďme si společně projít vaše možnosti. Kontaktujte nás!