FANUC Vision Sensor iRVision

Kompatibilita s CRX-10iA, CRX-10iA/L
Zahrnuje plugin CRX

iRVision 3DV/400

​FANUC iRVision – dodáváme FANUC CRX smysl zraku pomocí pokročilých vizuálních detekčních systémů pro kolaborativní roboty!

Poznejte NEJRYCHLEJŠÍ, NEJINTUITIVNĚJŠÍ, NEJSPOLUHLIVĚJŠÍ SYSTÉM ROBOTICKÉ VIZE NA PLANETĚ.

iRVision je unikátní, plně integrovaný vizuální detekční systém FANUC pro 2D i 3D, který umožňuje FANUC robotům „vidět“ – což zrychluje výrobu, činí ji chytřejší a bezpečnější.

Využívající více než 30 let zkušeností, náš interní tým odborníků ve společnosti FANUC se zaměřuje na vývoj integrovaných robotických vizuálních systémů, které jsou rychlé k instalaci, jednoduché na ovládání a nesmírně flexibilní. Nejlepší na tom všem je, že vizuální detekční systémy pro roboty iRVision lze implementovat bez složitého programování nebo hlubokých technických znalostí.

Vlastnosti systému vizuální detekce

  • iRVision je vybaven krok za krokem průvodcem pro jednoduché nastavení, který je dostupný na dotykové konzoli CRX Tablet Teach Pendant.
  • Snadné konfigurování vizuálního procesu přímo na dotykové konzoli CRX Tablet Teach Pendant nebo na jakémkoliv zařízení s webovým prohlížečem.
  • iRVision přináší silný, plně integrovaný soubor nástrojů, ideální pro aplikace na míru.
  • iRVision nepotřebuje pro nastavení ani provoz rozhraní k externím zařízením nebo hardwaru.
  • Přímé umístění kamery na CRX nevyžaduje žádné kabelové vedení díky otočnému portu kamery CRX na konci ramene. Tento port se otáčí s nástrojem.
  • CRX podporuje pevně umístěné i robotické kamery.
  • Široká škála robotů a ovladačů FANUC je kompatibilní s iRVision.
CRX-FANUC-3DV

FANUC Spolehlivost

ověřeno prostřednictvím zrychlených testů životnosti

Kolaborativní robot FANUC CRX je vybaven prokázanou spolehlivostí, kterou přináší renomovaná značka FANUC, potvrzenou akcelerovanými životními testy a osmi lety bez nutnosti údržby. CRX přináší robustnost a kvalitu, kterou od společnosti FANUC očekáváte, přičemž jeho životnost převyšuje standardy srovnatelných kolaborativních robotů.

FANUC poskytuje
8 let nulové údržby pro díly

Motory – Reduktory – Senzory – Kabely – Maziva

FANUC
průmyslová spolehlivost pro díly

Odlitky – Reduktory – Kabely – Senzory – PCB

Proč si vybrat robota FANUC?

FANUC, založený v roce 1958 v Japonsku, je celosvětově uznávaným lídrem v oblasti průmyslové robotiky. Jako největší výrobce průmyslových robotů na světě, společnost FANUC se může pochlubit distribucí přes 900 000 robotů po celém světě. Toto číslo zahrnuje více než 5 700 robotů, které byly dodány právě v České republice.

FANUC, který se může opřít o dlouhodobou tradici japonského výrobního průmyslu, je znám svou vysokou kvalitou výrobků, přesností a inovacemi.

Klíčem k úspěchu společnosti FANUC je jejich důraz na spolehlivost a dlouhodobou servisní podporu. FANUC nabízí takzvanou "Lifetime Serviceability", což znamená, že se zavazuje k poskytování servisu a podpory svým produktům po celou dobu jejich životnosti. To v praxi překládá do dlouhověkosti a spolehlivosti jejich robotů, které předčí očekávání zákazníků.

Jste připraveni naplánovat si zapůjčení CRX demo nebo požádat o cenovou nabídku?