FANUC Force Sensor FS-15iA

Kompatibilita s CRX-10iA, CRX-10iA/L
Zahrnuje plugin CRX

Force Sensor FS-15iA

​Modely robotů FANUC CRX jsou vybaveny vnitřními senzory síly, které robotům umožňují vnímat dotek a tlak bez potřeby dalšího hardwaru či softwaru. Aplikace vyžadující cit pro dotek lze snadno implementovat pomocí nového, uživatelsky přívětivého programovacího rozhraní CRX. To vás provede potřebnými kroky pro nastavení a poskytne ikony nápovědy na obrazovce pro úplné dokončení úkolu.

Robotické modely FANUC CRX kombinují jednoduchost nového uživatelského rozhraní s výkonnými funkcemi pro kontrolu síly pomocí externích snímačů. Bez ohledu na to, zda jste nový uživatel nebo zkušený programátor robotů, FANUC CRX nabízí řešení pro každou vaši potřebu.

Funkce detekce síly

  • Vestavěné schopnosti detekce síly eliminují potřebu externích snímačů síly nebo jiného hardwaru pro jednoduché aplikace.
  • Uživatelské rozhraní tabletu CRX umožňuje snadné nastavení pro začátečníky či nové operátory.
  • Rychlá realizace.
  • Funkce řízení síly podporované systémem vyžadují méně než pět kroků k nastavení.
  • Pro náročnější aplikace jsou k dispozici externí snímače síly.
FS-15iA-Force-Sensing

FANUC Spolehlivost

ověřeno prostřednictvím zrychlených testů životnosti

Kolaborativní robot FANUC CRX je vybaven prokázanou spolehlivostí, kterou přináší renomovaná značka FANUC, potvrzenou akcelerovanými životními testy a osmi lety bez nutnosti údržby. CRX přináší robustnost a kvalitu, kterou od společnosti FANUC očekáváte, přičemž jeho životnost převyšuje standardy srovnatelných kolaborativních robotů.

FANUC poskytuje
8 let nulové údržby pro díly

Motory – Reduktory – Senzory – Kabely – Maziva

FANUC
průmyslová spolehlivost pro díly

Odlitky – Reduktory – Kabely – Senzory – PCB

Proč si vybrat robota FANUC?

FANUC, založený v roce 1958 v Japonsku, je celosvětově uznávaným lídrem v oblasti průmyslové robotiky. Jako největší výrobce průmyslových robotů na světě, společnost FANUC se může pochlubit distribucí přes 900 000 robotů po celém světě. Toto číslo zahrnuje více než 5 700 robotů, které byly dodány právě v České republice.

FANUC, který se může opřít o dlouhodobou tradici japonského výrobního průmyslu, je znám svou vysokou kvalitou výrobků, přesností a inovacemi.

Klíčem k úspěchu společnosti FANUC je jejich důraz na spolehlivost a dlouhodobou servisní podporu. FANUC nabízí takzvanou "Lifetime Serviceability", což znamená, že se zavazuje k poskytování servisu a podpory svým produktům po celou dobu jejich životnosti. To v praxi překládá do dlouhověkosti a spolehlivosti jejich robotů, které předčí očekávání zákazníků.

Jste připraveni naplánovat si zapůjčení CRX demo nebo požádat o cenovou nabídku?