FANUC příslušenství pro CRX

Začleňte systémy robotického vidění FANUC – iRVision a produkty FANUC Force Sensing, jako je FS-15iA, které poskytují vašemu kolaborativnímu robotu CRX schopnost efektivně vidět a vnímat!

Doplňky od FANUC vám umožní využít plný potenciál vašeho kolaborativního robota CRX tím, že mu poskytnou schopnosti vidět a cítit!

FANUC příslušenství pro CRX

FS-15iA-Force-Sensing

Force Sensor
FS-15iA

Kompatibilita s CRX-10iA, CRX-10iA/L Zahrnuje plugin CRX

CRX-FANUC-3DV

Vision Sensor
iRVision

Kompatibilita s CRX-10iA, CRX-10iA/L Zahrnuje plugin CRX

FANUC Spolehlivost

ověřeno prostřednictvím zrychlených testů životnosti

Kolaborativní robot FANUC CRX je vybaven prokázanou spolehlivostí, kterou přináší renomovaná značka FANUC, potvrzenou akcelerovanými životními testy a osmi lety bez nutnosti údržby. CRX přináší robustnost a kvalitu, kterou od společnosti FANUC očekáváte, přičemž jeho životnost převyšuje standardy srovnatelných kolaborativních robotů.

FANUC poskytuje
8 let nulové údržby pro díly

Motory – Reduktory – Senzory – Kabely – Maziva

FANUC
průmyslová spolehlivost pro díly

Odlitky – Reduktory – Kabely – Senzory – PCB

Proč si vybrat robota FANUC?

FANUC, založený v roce 1958 v Japonsku, je celosvětově uznávaným lídrem v oblasti průmyslové robotiky. Jako největší výrobce průmyslových robotů na světě, společnost FANUC se může pochlubit distribucí přes 900 000 robotů po celém světě. Toto číslo zahrnuje více než 5 700 robotů, které byly dodány právě v České republice.

FANUC, který se může opřít o dlouhodobou tradici japonského výrobního průmyslu, je znám svou vysokou kvalitou výrobků, přesností a inovacemi.

Klíčem k úspěchu společnosti FANUC je jejich důraz na spolehlivost a dlouhodobou servisní podporu. FANUC nabízí takzvanou "Lifetime Serviceability", což znamená, že se zavazuje k poskytování servisu a podpory svým produktům po celou dobu jejich životnosti. To v praxi překládá do dlouhověkosti a spolehlivosti jejich robotů, které předčí očekávání zákazníků.

Jste připraveni naplánovat si zapůjčení CRX demo nebo požádat o cenovou nabídku?