Akce a webináře

AMTECH NA VLNĚ ROBOTIKY 2024

Ponořte se s námi do světa nejnovějších trendů a technologií v robotice a automatizaci! Zaměříme se na klíčová kolaborativní a mobilní robotická řešení vyvinutá speciálně pro potřeby výrobních a logistických společností. Naším cílem je na praktických příkladech a reálných aplikacích ukázat, jak inovativní technologie mohou napomoci zvýšení produktivity, efektivity a inovačního potenciálu Vašeho podnikání.

Jako klíčového partnera tohoto semináře jsme přizvali společnost FANUC, světového lídra v oblasti robotiky, a spolu s ním  se zaměříme na kolaborativní roboty řady FANUC CRX. Předvedeme reálné aplikace, které zahrnují pokročilé automatizační technologie, včetně detekce předmětů s využitím flexibilních vibračních zásobníků od ASYRIL

Předvedeme Vám Autonomní Mobilní Roboty (AMR) předního světového výrobce a inovátora v této oblasti – společnosti AGILOX, konkrétně modely  AGILOX ONE a AGILOX ODM pro intralogistiku a paletizaci, ukážeme vám jejich prostorovou orientaci a možnosti pohybu, vzájemné koordinace i spolupráci s klasickými robotickými aplikacemi. V neposlední řadě se podělíme o osvědčené postupy, jak lze technologické novinky využít k zefektivnění automatizovaných intralogistických operací i ve vaší společnosti.

main_photo

REGISTRACE NA SEMINÁŘ

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost objevit a inspirovat se co všechno inteligentní a inovativní robotika a automatizace nabízejí. Připojte se k nám a buďte na čele průmyslové revoluce 4.0.

PRAHA – 19.9.2024

FANUC, K BÍLÉMU VRCHU 3142/7 HORNÍ POČERNICE, PRAHA 9